BULGARİSTAN VE MAKEDON ÇOCUKLAR ALTINOVA’DA

Altınova Belediyesi 3. Uluslararası 23 Nisan Halk Oyunları Çocuk Festivali kapsamında Bulgaristan ve Makedonya’dan 80 çocuk Altınova’ya geliyor.

 

Altınova Belediyesi 3. Uluslararası 23 Nisan Halk Oyunları Çocuk Festivali kapsamında Bulgaristan ve Makedonya’dan 80 çocuk Altınova’ya geliyor. Çocuklar dünyanın tek çocuk bayramını Türk kardeşleriyle kutlayacak. Öte yandan, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

 

MİSAFİR ÜLKELERE TEŞEKKÜR

 

TBMM`nin açılışının 94´üncü yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı kutlayan Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral, bu özel günün tüm dünya çocuklarına sevgi, barış ve mutluluk getirmesini diledi.

Bu yıl, Bulgaristan ve Makedonyalı çocukların katılımıyla Altınova Belediyesi 3. Uluslararası 23 Nisan Halk Oyunları Çocuk Festivali’ni gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Oral, “Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilen bu günde bizlerle birlikte olan Bulgaristan ve Makedonyalı çocuklar ile bu ülke yöneticilerine, ilçe halkım ve ülkem adına teşekkür ederim” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.