CHP İL ÖRGÜTÜNDEN YENİ BAŞKANLARA ZİYARET

30 Mart Mahalli Yerel Seçimler sonrası Yalova’da CHP adına Belediye Başkanlığı seçimlerine katılıp kazanan Taşköprü ve Kaytazdere Beldesi Belediye Başkanlarına İl Yönetimince Hayırlı Olsun ziyaretlerinde bulunuldu.

CHP-İl-Bask-Taşköprü-ziyareti-1-web6

İl  Başkanı Özcan Özel ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ilk ziyareti Taşköprü Belde Belediye Başkanı Nedret Gülen’e yapıldı. Makamında İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerini karşılayan Gülen’e İl Yönetimi adına Başkan Özel Hayırlı Olsun dilekleriyle birlikte arajman takdim etti.

Başkan Özel “ İlk ziyaretimizi Taşköprü’de Nedret Gülen Başkanımıza yapmaktan memnunum. Taşköprü Beldemizin uzun bir aradan sonra tekrar CHP’li bir başkana geçmesinden dolayı çok mutlu olduk. Taşköprü Sanayi ağırlıklı bir yapıya sahip bölgemiz ve istihdamın ana kaynağı olan bir yerleşim yerimiz. Başarılı çalışmaların devam edeceğine inanıyorum. Başkan Gülen’in bölgeyi tanıyan ve daha önce tecrübesi olan Başkanımız. Bu konuda sıkıntı çekmeyeceğini biliyoruz. Şu anda Yalova’nın önündeki sıkıntıları aşmak için odaklandığımızı biliyorsunuz. Yalova Belediye Başkanlığı için AKP tarafından sürekli yapılan itirazlar İl Seçim Kurulunda aleyhlerine sonuçlanmasına rağmen itirazlarını YSK bünyesine taşıdılar. YSK kararı itiraz edilen noktaların görüşülmesi için İlçe Seçim Kuruluna tekrar havale etmiş bulunmaktadır. Milat olan 17 Aralık sürecini şimdi de burada sürdürmekte olduklarını görüyoruz. Devlet, Belediye ve bürokrasi her şey ellerinin altında bulunmaktadır. Garip olan Partimizi hileyle suçlamaları olmuştur. İnsan utanır biraz. Zihinsel Engellilere Oy kullandırttığımızı iddia ediyorlar,  MP Engelli Rehabilitasyon Merkezi yönetimi kendi ellerinde, üstelik gelen seçmen listelerini İlçe Seçim Kurulu incelemiyor mu? Özürleri kabahatinden büyük. Asker olanlara bizim oy kullandırttığımızı bile ileri sürecek kadar seçimlere gölge düşürmeye çalıyorlar. Araştırmalar başladığında her şeyi ortaya koyacağız. Seçimi sandıkta kazanamayanlar masa başında seçim kazanmaya çalışıyorlar. Bunun Yalova adının tüm ülkede lekelenmesi anlamına gelir ki, vebali altında kimse kalamaz. Seçimlerin tekrarlanmasından da korkmuyoruz. Bu onlar için büyük bir hezimet olacaktır. Yalova seçmeni gereğini yapacaktır. Oy’larının hesabını soracaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.” Dedi. Ve Taşköprü Başkanı Nedret Gülen’e tekrar başarılar diledi. Taşköprü Belde Belediye Başkanı Nedret Gülen’de “ İl Yönetim Kurulumuzun ziyaretinden çok memnun oldum. Kazanılan bu başarı hepimizindir. Huzurunuzda Beldemizin CHP kadın ile Gençlik kollarına ve Belde halkımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Şu anda beldenin borç bütçesini çıkartmaya çalışıyorum. Tam borç bilgileri elimize geçtikten sonra yapılandırma çalışmalarına geçeceğim. Taşköprü’nün geleceği adına iyimserim.” Dedi.

CHP-İl-Bask-Kaytazdere-ziyareti-1-web6

CHP İl Yönetimi ikinci ziyaretini Altınova’nın Kaytazdere Belde Belediye Başkanlığını kazanan Başkan Ali Kangal’ı ziyaret ederek devam etti. Başkan Kangal’ın kapıda karşıladığı il yönetimi ve Başkan Özcan Özel “ Kaytazdere Beldemizi kazanmak için canla başla çalışan Başkan Ali Kangal’ı tebrik ediyoruz. Ve çalışmalarında başarılar diliyoruz. Belediyecilikten gelen Sn. Başkanın beldeye başarılı hizmetler vereceğine inanıyoruz.” Dedi. Kaytazdere Belde Belediye Başkanı Ali Kangal’da İl Başkanı Özel ve Yönetimine teşekkür etti ve konuşmasında “ Aday gösterilmemden hemen sonra çalışmalara ev ve iş yeri bazında hemen başladık. Kaytazdere halkını yakinen tanımam benim için büyük avantaj olmuştur. Onlarda seçimlerde Partime ve bana güvendiklerini belirterek seçtiler. Şimdi hizmet zamanı geldi. Kaytazdere’de ciddi değişikliklerin olacağını göreceksiniz.” Diyerek İl Yönetimine ve Başkan Özel’e teşekkür etti.

CHP-İl-Bask-Kaytazdere-ziyareti-2-web6

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.