COŞKUN “YSK’IN KARARINA SAYGILIYIZ”

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun  saat 11:00’da yaptığı basın toplantısında gündemi değerlendirdi; COŞKUN “Ak parti büyükşehir belediyesinin oy oranımızda %60 , İl bazında 51 ilin 30′unu almışız. Birileri gibi şimdiden mazeret üretmeyeceğiz, ileride kendimize pozisyon yaratacağız. Biz çıkacak sonuca şimdiden saygılı olduğumuzu ifade ederim. Kararı birileri verecek en yüksek mercide karar verilecek.”

 

Kutuplaştırmayı arttırmayan siyaseti destekliyoruz, şahsım olarak dikkat ediyorum.Yalovayı olumlu yönleriyle gündeme  almaya ve gündemde tutmaya  çalışıyoruz. Bu  kente yanlış yapamamaya  çalışıyoruz, olumsuzluklarıyla kamuoyona gelmesini istemiyoruz. Ama birileri kendini gündemde tutmak,Reklam yapmak için böylesine bir siyaset tarzı devam ediyor, Bunun sonlanmasını temenni ediyorum.”

temel-çoşkun-18-nisan-2014

“Seçimden sonra bir ara valiye çattı, es geçtiğimizi zannetmeyin. Bu ilin valisi 81 ilin arasında  tek kadın  vali ve kendisiyle gurur duyuyoruz.Calışmalarını duruşunu taktir ediyorm ve destekliyorum. Ama çıktı o sayın Milletvekili valiyle benim seçim zamanında ziyaretler yaptığımı söyledi, bu kadar çirkin bir siyaset olur mu? ama ben valiyle sürekli görüşüyorum , ben bu ilin Milletvekiliyim.Ama hep ben edası ile görünmez. Bu kente ne yaptınız? en fazla kişileri milletvekili olur daha bişeyleri yok. Bunu şiddetle kınıyorum.”

“Seçim akşamı bir yaygara kopardı Başbakan yardımcısı Bülent Arınç Termal’e geldi, Yalova seçimi Termal’den idare ediliyor dedi, bu kuyruklu yalanı bu kadar utanmaz bir iftiranın ispatını yapmak zorundadır.Kirpi gibi geri çekti kendini, utanır insan. Toplam 642 vergi müfettişi ülke geneline dağıtılmış, sadece Yalova değil İnce bunu da söyledi. 402 si müfettiş diğerleri de müfettiş yardımcıları olmak üzere ülke geneline dağıldılar. Bu  7 nisan’da başladı 27 hazirana kadar devam edecek.Toplam 63 ili kapsıyor.Bu denetimler yapılıyor.10 müfettiş ve 8 yardımcısı görevlendirilmiştir. Olay bundan ibarettir, İsim söylemem doğru olmaz fakat sadece CHP’ye oy verenlerin defterleri incelendiği yalandır, Bir çok AK Parti’li mali müşavir arkadaşımızdan öğrendiğim kadarıyla AK parti’li kişilerinde inceleniyordur bilgisini aldım.” dedi.

 

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ TEMEL COŞKUN’UN KONUŞMASININ TAMAMINI VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.