İYİLİK GÜNLÜĞÜM PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yalova Eğitimciler Derneğinin (YEDER) Yalova genelindeki resmi ve özel ilköğretim kurumlarındaki  4, 5 ve 6. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirdiği “İyilik Günlüğüm” projesi tamamlanarak dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

            Marmara Eğitimciler Federasyonu’nun koordinatörlüğündeki projeye ilimiz genelinde binden fazla öğrenci katılarak destek verdiler. Yalova Eğitimciler Derneği adına Proje Koordinatörü Sinan ESLEN’in “ilimiz genelinde projeye binin üzerinde öğrenci katılım gösterdi. Katılımcı öğrencilerimize 30 yapraklık İyilik Günlükleri dağıttık. Öğrencilerimizden yaptıkları iyilikleri, iyilik ile ilgili duygu düşüncelerini bir ay boyunca bu günlüklere işlemelerini istedik. Onlar da büyük bir istek ve gayret göstererek günlüklerini tamamladılar. Değerlendirme komisyonumuz yarışma şartnamesine uygun olarak en iyi günlükleri belirleyerek ödül alacak öğrencilerin seçimini gerçekleştirdiler. Bütün katılımcı öğrencilerimize ve bize destek olanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

           İYİLİK-GÜNLÜĞÜM-PROJESİ-ÖDÜL-TÖRENİ--1-web Konu ile ilgili olarak Yalova Eğitimciler Derneği başkanı Ahmet KARAHASANOĞLU ise yaptığı konuşmada “Her fırsatta değerler eğitimi konusuna verdiğimiz önemi ve bu yöndeki faaliyetlerimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz. İyilik Projesi ile gördük ki öğrencilerimiz milli, manevi ve evrensel değerler konularında onlarda görmek istediğimiz zenginliklere adım adım ilerleme yolundalar. Bu içinde yaşadığımız toplumun birer bireyi olarak bizler ve ülkemizin yarınları için çok ümit vericidir. Bu projenin gerçekleşmesinde bize destek veren başta İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, resmi ve özel kurumlarımızın tüm idaresi, öğretmen, veli ve katılımcı öğrencilerine, koordinatör olarak emek sarf eden Sinan ESLEN beye, değerlendirme komisyonunda görev alarak binden fazla günlüğü okuyarak en doğru değerlendirmeyi yapmaya çalışan arkadaşlarımıza ve bu projede yer alan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

            İlimiz Uygulama Otelinde gerçekleştirilen Ödül Töreninde birçok ödül dağıtılır iken ayrıca 8.sınıflar arasında yapılan Deneme Sınavında dereceye giren öğrencilere de çeşitli ödüller verildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.