KIR’DAN SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRMESİ

Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Fikret KIR yaptığı yazılı açıklamada seçim sonuçunu değerlendirdi. “Son seçim sonuçları ve Yalova’da seçimin iptalinden sonra ; Yenilenecek olan belediye başkanlığı seçimine istinaden Büyük Birlik Partisi tarafından resmi olarak katılma yada katılmama ile ilgili bir açıklama yapmadık. Seçim ile ilgili katılıp katılmama kararımız parti organlarımız tarafından yapılmakta olan istişareler sonucunda kamuoyuna duyurulacaktır.

Bu süreç içerisinde ortada dönen birtakım dedikodulara partimiz gönüldaşlarının ve vatandaşlarımızın itibar etmemesini özellikle rica ederim. Başka bir partinin belediye başkan adayı ile partimiz gönüldaşlarının – alperenlerden 120 kişinin görüşme yaparak destek verdiği türünden etrafta gezinen dedikodular tamamen asılsızdır.

 

Rahmetli Şehid Liderimiz Muhsin Başkanın dava arkadaşları olan biz Büyük Birlik Partililer – Alperenler siyasi yürüyüşümüzün hiçbir döneminde pazarlıklar yapmadık , birtakım menfi hesapların peşinden koşmadık ve koşmayacağız.

 

Biz siyaseti Şehid Liderimizin mirası  olarak dik durup , doğru söyleyip düz yürüyerek yapanlardanız. Partimiz ve teşkilatlarımız ile organik bir bağı olmadan Büyük Birlik Hareketi adına eski başkan , eksi yönetici ve eski ülkücü sıfatları ile kimse ne görüş bildirmeye nede hesap yapmaya kalkmasın. Kimse  kendi şahsi çıkarları uğruna ne Büyük Birlik Partisini nede alperenleri kullanamayacaktır.

 

Büyük Birlik Partisi ve hareketimiz adına konuşmaya yetkili kılınmış kişiler bellidir. Bu kişilerin dışında yapılan pazarlıklar , söylemler ve açıklamalar Büyük Birlik haraketini bağlamaz .Halkımız bunlara itibar etmesin. Biz herzaman olduğu gibi açıkça ve Şehid Liderimizin mirasına yakışır biçimde gerekli açıklamaları yaparak halkımızı – gönüldaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Önümüzdeki zor seçim  süreci Yalovamız için hayırlara vesile olur inşaallah.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.