TEMEL COŞKUN ANKARA’DA YOĞUN ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİ

MİLLETVEKİLİ TEMEL COŞKUN ANKARA’DA YOĞUN ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİ

 

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Yalova’da seçim çalışmalarının ardından Ankara’da yoğun çalışma temposuna devam etti. AK Parti Genel Merkezinde Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcıları ile birlikte seçim değerlendirmelerinde bulundu.

Milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, her ilin seçim sonuçlarını ayrı ayrı ele aldı, Milletvekilleri ile geniş kapsamlı değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanlığı seçimi ve yasama çalışmaları hakkında Milletvekillerin görüşlerini aldı.

BELEDİYE BAŞKANLARI VE TEŞKİLATLARLA SEÇİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, T.B.M.M.’de belediye başkanları ve teşkilat kademelerinde görev yapan yöneticilerle seçim çalışmalarını ve seçim sonuçlarını değerlendirdi. Merkez Kadıköy Belediye başkanı Mehmet Şahin, belde başkanı ve belde yöneticileri, Kadıköy Belediye meclis üyeleri, Kadıköy Muhtarı Milletvekili Temel Coşkun’u ziyaret ettiler. AK Parti olağan grup toplantısına katıldılar.

Milletvekili Temel Coşkun’u ziyaret eden Altınova Belediye başkanı Metin Oral, Subaşı Belediye başkanı Volkan Yılmaz, Altınova ilçe teşkilatı yöneticileri ve Altınova Belediye Meclis üyeleri ilçe ve beldelerdeki seçim çalışmaları ve seçim sonuçlarına dair değerlendirmelerde bulundular.

AK Parti Çiftlikköy önceki dönem ilçe başkanı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de Milletvekili Coşkun’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde Kadıköy, Altınova ve Subaşı Belediye başkanları, meclis üyeleri ve teşkilat yöneticileri Milletvekili Coşkun’a seçim çalışmalarında verdiği destekten ötürü teşekkür ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.