YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ’NDEN GÜLEÇ’E ZİYARET

Yalova Belediye Gençlikspor Kulübü Masa Tenisi takımda da oynayan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi sporcuları, idarecileri ile birlikte Yalova Belediye Başkan Vekili Halit Güleç’i ziyaret ettiler.

 

Özgün Öztürk, Efecan Okumuş, İbrahim Gündüz ve Ziver Gündüz’den oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi sporcuları, Fransa’da yapılan Liseler Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil ederek Dünya 5.si oldular. Liseler arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda diğer okulları geride bırakarak Fransa’daki şampiyonada ülkemizi temsil eden raketlerimiz dünya 5.liğine imza atarak başarılarına yeni birini daha eklemiş oldular.

 

YALOVA-BAHÇEŞEHİR-ANADOLU-LİSESİ’NDEN-GÜLEÇ’E-ZİYARET-2

 

Okul Müdürü Veysel Çağlar ve Antrenör Bayramali Yıldız ile birlikte Başkan Vekili Halit Güleç’i ziyaret eden sporcuları tek tek tebrik eden Güleç; “Yalova Belediyespor’da oynayan sporcularımızla her zaman gururlanıyoruz. Bu gurura bir yenisini daha ekledikleri için onlara teşekkür ediyoruz. Desteklerimizi artarak sürdürmeye devam edeceğiz. Kentimizin sadace ulusal bazda değil uluslararası arenada marka değeri olmaya devam ediyorsunuz” dedi.

 

Müsabakalar hakkında bilgi veren Okul Müdürü Veysel Çağlar’a ziyaretten dolayı teşekkür eden Güleç, sporculara başarılarından dolayı hediyeler takdim etti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: