BAŞBAKAN ERDOĞAN YALOVA’DA KONUŞTU

Ak parti genel başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Yalova’da tekrarlanacak olan yerel seçimler için Yalova’lılardan oy istedi.

 

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında; ” Yalova’da 30 martta yapılan yerel seçimler öncesi yoğunluğumuzdan dolayı gelemedik ama Yalova’da yapılmaya çalışılan hilelere teslim etmedik etmeyiz. Yalova’da Ak partinin kazanacağını anladılar hatta çeşitli ittifak yaptılar. Sevgili Yalovalılar sizden partimize oy istiyoruz biliyorum çalıştınız ama durgun suya atılan taş gibi dalga dalga büyüyeceğiz, ikiydik, dört, dörttük sekiz, sekizdik onaltı olacağız ve bir haziranda Ak parti olarak kazanacağız.” dedi.

 

RECEP-TAYYİP-ERDOĞAN-YALOVA'DA-2014-2

 

 

“CHP ADAYI KİMLERLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR”

 

Erdoğan sözlerine; “Yalova’da CHP adayı bazı sözler vermiş 3000 kişiye iş verecekmiş. yahu 800 kişinin çalıştığı yere nasıl 3000 kişi daha nasıl çalıştıracaksın. Ben İstanbul’u yönettim, belediyecilikten geliyorum. Ben istanbul’u yönetirken Yalova’da benimleydi şu gördüğünüz güzel deniz otobüslerini ben getirdim. Yalova bizimle güzelleşti. Yalova’ya uzak birisi değilim İstanbul’u yönetirken hep Yalova’ya geldim iyi bilirim. yok hava ambulansı getirecekmiş yahu Bizim devlet olarak hava ambulansımız var, Büyük illerde bile bizim hava ambulansları kullanılıyor. Nasıl alacakmışsın bakalım bir düşün Büyük şehirlerimiz bile az sayıda alıyorken gereği yok. Sen önce kimlerle işbiliği yaptığı söyle bakalım.” dedi.

 

RECEP-TAYYİP-ERDOĞAN-YALOVA'DA-2014-3

 

“TİGEM ARAZİSİ TURİZM ALANI OLACAK BAŞKA BİRŞEY YAPILMAYACAK”

 

Başbakan Sözlerinde Tigem arazisinin turizm arazisi olduğunu ve buraya 5 yıldızlı bir turistik otelin yapılacağını ve başka amaçlarla hiç bir şeyin yapılmayacağını söyledi.

 

“PAZAR YERİNİ BURSA, YOLLARI KOCAELLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYELERİ YAPACAK”

 

Başbakan Erdoğan sözlerine Yalova’ya yapılacak yatırımlardan bahsetti ve bunların Bursa, Kocaeli Büyükşehir belediyeleri gibi Yalova’ya yakın Ak belediyelerden geleceğini. Belediye başkanlarının burada olduğunu ve Yalova ile kardeş şehir olacaklarını. Örnek vermek gerekirse Bursa Büyükşehir’in Pazar yerini yeni ve güzel bir şekilde yapacağını yine Kocaeli Büyükşehir belediyesinin de yollardaki asfatlama çalışmalarını yapacağını dile getirdi.

 

RECEP-TAYYİP-ERDOĞAN-YALOVA'DA-2014-4

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının tamamında Ak Parti’ye oy isteyen Başbakanımız konuşmasının sonunda Yalova Belediye Başkan adayı Yakup B. Koçal’ın elini kaldırarak oy istedi. 

 

RECEP-TAYYİP-ERDOĞAN-YALOVA'DA-2014-5

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.