SOMA’YA DESTEK KAMPANYASI

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Tahsin BECAN Yaptığı yazılı açıklamasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile birlikte soma için destek kampanyası başlatıklarını bildirdi.

 

“Manisa İli Soma ilçemizde meydana gelen maden kazası nedeniyle, yüzlerce insanımız hayatlarını kaybetmiştir. Bağlı olduğumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bu felaket ile karşı karşıya kalan insanlarımızın ailelerine gerekli maddi yardımın ve desteğin sağlanması amacıyla, 2860 sayılı yardım toplama kanunu ile bu doğrultudaki mevzuat hükümleri çerçevesinde bir yardım kampanyası düzenlemiştir. Aşağıda belirtilen hesapta toplanan bağışlar, Ankara Valiliğinin denetimi sonrasında Başbakanlık Genelgesi ile belirtilen hesap numarasına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından aktarılacaktır.

 

 

Kampanya için yardımlar Birliğimiz adına açılan Türkiye İş Bankası A.Ş. TOBB Şubesi nezdindeki TOBB-Soma Maden Faciası Yardım Hesabı adı altında 4375-45045 numaralı TL hesabına IBAN numarası TR29 0006 4000 0014 3750 0450 45 yatırılacaktır.

 

 

Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun yoğun olarak yaşandığı şu günlerde, siz değerli üyelerimizin ve vatandaşlarımızın büyük bir felaket yaşayan Soma ilçemizde şehit olan madenci kardeşlerimizin aileleri için her türlü yardım ve desteği sağlayacağı inancıyla nakdi bağışlarınızın anılan hesaba iletilmesini rica ederim.” dedi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.