VOLKAN KONAK VE KILIÇDAROĞLU YALOVA’da

30 MAYIS CUMA AKŞAMI

VOLKAN KONAK VE KILIÇDAROĞLU YALOVA CUMHURİYET MEYDANINDA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun onur konuğu olduğu ve ünlü sanatçı Volkan Konak’ın sahne alacağı Halk Konseri 30 Mayıs Cuma Akşamı 19.30’da Yalova Cumhuriyet meydanında gerçekleşecek.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da onur konuğu olarak katılacağı ücretsiz halk konseri Saat 19.30’da Yalova Cumhuriyet meydanında gerçekleşecek. Ünlü sanatçı Volkan Konak ve orkestrası Yalovalılara unutulmaz bir gece yaşatırken, konser öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yapacağı kısa bir konuşmayla Yalovalıları selamlayacak.

 

 

29 MAYIS PERŞEMBE AKŞAMI

İNCE VE SALMAN GOP MEYDANINDA HALK TV EKRANLARINDA CANLI YAYINDA

 

CHP Grup Başkanvekili Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman, 29 Mayıs Perşembe akşamı saat 22.00’de Halk TV’de Yalova Gaziosman Paşa Mahallesi GOP meydanından canlı yayında olacak. Canlı olarak yayınlanacak olan programda Yalova’nın sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra Yalovalı konuklarda görüşlerini izleyecilerle paylaşacak.

 

CHP İl Başkanı Özcan Özel yaptığı açıklamada, Volkan Konak konserinin ücretsiz olduğunu belirterek tüm Yalova halkını konsere ve GOP Meydanından yayınlanacak olan canlı yayın programına davet etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.