YTSO 5.Meslek Komite üyeleri ile bir araya geldi

 

 

Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı işletmelerin mikro ölçekte sorun ve beklentilerini tespit etmek, çözüm önerileri geliştirmek, Odadan taleplerini belirlemek, İlimizin ve Odanın gelişmesi için düşüncelerini ve fikirlerini almak amacıyla 5.Meslek Komite Üyeleri ile 08 Mayıs 2014 tarihinde Elegance Otelde toplandı..

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hüseyin Çiçek, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicili Müdürü İbrahim Akkanat, KOSGEB İl Müdürü Hakan Ulusu, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Uzmanı Sibel Çetin ve İş-Kur Uzmanlarının da iştirak ettiği ve destekler hakkında bilgilendirme de bulunduğu toplantıda, üyelerin bilgi güncellemelerinin de yapıldığı anket formları ile görüş ve öneriler yazılı şekilde YTSO’na iletildi.

YTSO-5-Meslek-Komite-üyeleri-elegance-Tahsin-Becan-web6

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan “Üyelerimiz ile daha yakın ilişki ve işbirlikleri kurulması ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerinin tamamına ait olduğunu hissettirmek adına düzenlediğimiz bu toplantıda, üyelerimiz tarafından iletilen görüşler ve teklifler doğrultusunda iş planlarımızı yapıyoruz.
Odamızın yapacağı her çalışmada ve yürüteceği her proje üyelerimizin fikirleri doğrultusunda gerçekleştirilecek, bu saye de üyelerin odalarına sahip çıkmaları sağlanacak. Bizler yapacağımız tüm çalışmaları üyelerimize ve Yalova’nın gelişimine katkı sağlaması, İlimizi bir adım daha öteye taşıması amacıyla gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. Bu anlamda gelecek her türlü fikir ve öneri bizler için çok önemli” dedi. Oda faaliyetleri hakkında da bilgiler veren Becan, program sonunda YTSO Meclis Başkan Yardımcısı Kenan Engin ve Meclis Üyesi Özgür Çavuşoğlu ile birlikte komite üyelerinin soru ve önerilerine cevap verdiler.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.