AK PARTİ YALOVA VEFA SALMAN’I TEBRİK ETTİ

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya ÖZTABAK yaptığı açıklamada; “Öncelikle hepinizi saygı ve muhabbetle selamlamak istiyorum.

 

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Pazar günü, Türkiye’nin 14 bölgesiyle birlikte Yalova’mızda da Belediye Başkanlığı seçimi yapılmıştır. Öncelikle sonuçların ülkemize ve Yalovamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Değerli Arkadaşlar,

 

Yalova seçimleri, kendine özgü yerel koşullarında gerçekleşmiş ve bu seçimlerde hemşehrilerimiz iradelerini ortaya koymuşlardır. Yalovalılar, Belediye ve İl Genel Meclisi’nde AK Parti’yi tercih etmiştir. Belediye başkanlığında ise tercihini CHP’den yana kullanmıştır. Ortaya çıkan siyasi tablo, hem AK Parti olarak bizlere hem de belediye başkanlığını kazanan Cumhuriyet Halk Partisi’ne önemli sorumluluklar yüklemektedir.

 

Bu vesileyle Yalova’da seçimi kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Sayın Vefa Salmanı da tebrik ediyor; Yalova’nın yararına olacak tüm iyi işlerde İktidar Partisi olarak kendilerine destek olacağımızı ifade etmek istiyorum.

 

Bizlere düşen Milletin kararına saygı duymaktır. Zira biz, Milletin iradesinin üzerinde bir kuvvet tanımayan bir geleneğin mensuplarıyız. Elbette, seçim sonuçları üzerinde gerekli değerlendirmelerde bulunacağız ve gereken dersleri çıkararak önümüzdeki seçimlere daha güçlü bir şekilde hazırlanacağız.

 

Bu seçimlerde büyük bir özveriyle çalışan ve bizlere destek olan başta Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere; Genel Merkez teşkilatımızdan mahalle teşkilatlarımıza kadar gayret gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu süreçte halkımızın haber alma hakkını temin etmek üzere gayret gösteren Basın Mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Kampanya süresince bizlere kapılarını açan ve bizleri bağırlarına basan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

 

Bir sandık müşahitimiz seçim sırasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmıştı ve kendisi bu sabah vefat etti. Bu kardeşimize de Allah’tan rahmet diliyorum.

 

Çok teşekkür ederim.” dedi. 

 

AK PARTİ İL BAŞKANI YUSUF ZİYA ÖZTABAK, YALOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAKUP B. KOÇAL VE YALOVA MİLLETVEKİLİ TEMEL ÇOŞKUN’UN KONUŞMALARININ TAMAMINI VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.