BAŞKANVEKİLİ KARYAĞDI, MEZUNİYET TÖRENLERİNDE

 

Çiftlikköy Belediye Başkan Vekili Afşin Karyağdı, Çiftlikköy İmam Hatip Ortaokulu, Aksa Teknik Endüstri Meslek Lisesi ve Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi’nin 2013-2014 eğitim dönemi mezuniyet törenlerine katıldı.

ÇİFTLİKKÖY İMAM HATİP’TE YILSONU PROGRAMI Çiftlikköy İmam Hatip Ortaokulu’nun yılsonu töreni, okul bahçesinde düzenlenen programla yapıldı. Çiftlikköy Belediye Başkan Vekili Afşin Karyağdı’nın da katıldığı etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Okul öğrencilerinin Kuran-ı Kerim okumasının ve günün anlamına uygun şiirler okumasının ardından Okul Müdürü Metin Bedir bir konuşma yaptı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, şube müdürleri, İlçe Mili Eğitim Müdürü Fahrettin Ataman, Eğitim Bir Sen Yalova Şubesi Başkanı Zekeriya Yayla, sivil toplum örgütleri temsilcileri, veliler ve öğrencilerin katıldığı törende konuşan Bedir, “İmam Hatip’te bir tarih, ahlak ve imana sahip çıkacak kahramanlar görüyorum. Burada geleceğimizin mimarları, kaliteli ilahiyatçıları, doktorları, mühendisleri, kaymakamları, başbakanları, inşallah cumhurbaşkanlarını görüyorum. 63 öğrenciyle bu yola çıkmıştık, şu anda 157 öğrenciyle devam ediyoruz. Allah’ın izniyle yarın daha çok olacağız, daha iri olacağız, diri olacağız” diye konuştu. Okul Korosu tarafından okunan ilahilerin ardından öğrencilere ve katılımcılara pide ve ayran ikram edildi.

KARYAĞDI, AKSA MESLEK LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİNDE Aksa Teknik Endüstri Meslek Lisesi’nin 2013-2014 Eğitim Öğretim Dönemi Mezuniyet Töreni, okulun spor salonunda yapıldı.Tören, Çiftlikköy Belediye Başkan Vekili Afşin Karyağdı, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen, Aksa Akrilik Kimya Tekstil Direktörü Celal Özel ve Aksa adına yetkililerle, İl Milli Eğitim temsilcilerinin, velilerin ve öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mezun öğrenciler adına okul birincilerinden A-12 sınıfından Gülbahar Barutçu bir konuşma yaptı. Okul Müdürü Hakkı Yılmaz’ın ve Aksa Akrilik Kimya AŞ adına Celal Özel’in konuşmaları sonrasında en çok kitap okuyan öğrenci ve okul birincileri ödülleri verildi. Günün anısına eğitim öğretim yılında emeği geçmiş olan kurum ve kuruluşlar adına salonda bulunan temsilcilerine de hediye takdimi yapıldı. Çiftlikköy Belediyesi’ni temsilen törende yer alan Çiftlikköy Belediye Başkan Vekili Afşin Karyağdı’ya hediyesini Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf Cemal Caner takdim etti. Kep atma töreni ile coşan mezun öğrencilere ve protokole, okul bahçesinde ikram yapıldı.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi’nin 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet töreni Yalova Vali Yardımcısı Mehmet Kalyon, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Çiftlikköy Belediye Başkan Vekili Afşin Karyağdı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hilmi Uzun, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, protokol, öğrenci veliler ve mezuniyet sevinci yaşayan öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleşti. Anadolu lisesi olarak üçüncü mezunlarını veren kolejin 28 mezunu, yapılan törenle mezuniyet sevincini yaşadı. Kutlama töreninde bir konuşma yapan Okul Müdürü Veysel Çağlar, emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti ve mezun öğrencilere gelecekteki yaşamlarında başarılar diledi. Okulun kafkas oyun grubunun sergilediği gösteri sonrasında mezun öğrenciler adına okul birincisi yaş kütüğüne plaket çaktı. Mezunlara diplomalarını Çiftlikköy Belediye Başkan Vekili Afşin Karyağdı ve protokol mensupları takdim etti. Tören kep atmayla son buldu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.