VEFA SALMAN 2. KEZ BELEDİYE BAŞKANI

Vefa Salman, ‘‘Birlikte yönetmeye, sevgiyle Yalova Belediyesini yöneteceğiz. Bu Yalovalıların haksızlığa karşı dik duruşuydu’’.
Yalova’da yenilenen 1 Haziran belediye başkanlığı seçimlerinden de başarılı çıkan Belediye Başkanı Vefa Salman, düzenlenen törenle görevini devraldı.

Yalova Belediyesinde gerçekleştirilen devir teslim töreni öncesinde Vefa Salman, çok sayıda partili tarafından karşılandı.

Salman, burada yaptığı konuşmada, ‘‘Bu seçimi ilk defa kazanmadık. Bir hakkın iadesi bu. En ufak heyecanım ve kuşkum yoktu. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Makamlar ve mevkiler geçici. Ben hizmet için belediye başkanı seçildim. 5 yıl boyunca kimseye ayrımcılık yapılmayacak. Her vatandaşa eşit mesafede davranılacak. Birlikte yönetmeye, sevgiyle Yalova Belediyesini yöneteceğiz. Bu Yalovalıların haksızlığa karşı dik duruşuydu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman sonra dualar eşliğinde partililerle makama çıktı ve Yalova Belediye Başkanvekili Ömer Aslan çiçek takdim ederek görev devir teslimini yerine getirdiler. 

YAŞANAN OLAYLARI VE MAKAMINDAN VEFA SALMANIN YAPTIĞI AÇIKLAMAYI VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.