Başkan Salman’dan Paşakent’e Sağlık Ocağı Müjdesi

 

Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri Paşakent Mahallesi’nde devam etti. Gül Ersoy ve Aliço’nun sahne aldığı etkinlikte Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, mahalle halkına sağlık ocağı müjdesi verdi.

Hacivat-Karagöz gösterisiyle başlayan Paşakent Mahallesi Ramazan ayı etkinliklerinde İllüzyonist Okan Okay’ın gösterisi büyük alkış aldı.

Yerel sanatçılar Gül Ersoy ve Aliço’nun birbirinden güzel şarkılarının ardından günün anısına plaket takdim etmek için sahneye davet edilen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Paşakent Mahallesi’nin Yalova’nın en uzak mesafesinde yer alan mahallesi olduğunu ancak kesinlikle gönüllerden ırak olmayacağını belirtti. Başkan Vefa Salman sözlerini şöyle sürdürdü; “Sıcak yaz günlerinde serin havasıyla avantajlı olsa da uzakta kalmanın bir negatifliği var. Bunun farkındayım. İnşallah 5 yıl içerisinde bunu kademe kademe bitireceğiz. İnsan hayatındaki en önemli şey sağlıktır. Sağlık Ocağı ile çalışmalarımıza başladık. Önümüzdeki hafta Paşakent Mahallesi’nde Karanfil Ev olarak hizmet veren binayı sağlık ocağı olarak sizlerin hizmetine sunmuş olacağız. Tabii ki Karanfil Evlerini kapatmayacağız. Oradaki hizmetlerden de yararlanacaksınız. Sizin burada daha kaliteli bir yaşam sürmeniz için Yalova Belediye Başkanı olarak elimden geleni yapmaya devam edeceğim”

Vafa Salman-paşakent_4

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.