ÇİFTLİKKÖY’DE TARTIŞMA KANLI BİTTİ

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesi Orkide Sokak üzerinde bir birleri ile daha önceden husumetleri olan 2 kişi arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Adnan Kibritçi (36) adlı şahıs tartıştığı Mehmet Fatih Öğrü (35) adlı şahsı kafasına 1 el ateş ederek ağır yaraladı bildirildi.

 

ilçesinde daha önceden husumetli Adnan Kibritçi  ve Mehmet Fatih Öğrü adlı şahıslar Orkide Sokak üzerinde karşılaştılar. Burada başlayan tartışma hakaretlere döndü. Bunun üzerine İddiaya göre Adnan Kibritçi adlı şahıs belindeki silahı çıkartarak Mehmet Fatih Öğrü’ye doğrultarak kendisini vurmakla tehdit etti. Bunun üzerine Mehmet Fatih Öğrü adlı şahıs ise, Adnan Kibritçi’nin üzerine yürüyünce şahıs tetiğe asılıp bir el ateş ederek Mehmet Fatih Öğrü’yü alnından vurdu. Olay yerine çağrılan ambulansla devlet hastanesine kaldırılan şahıs Yoğun bakımda olduğu bildirildi. Adnan Kibritçi ise olaydan sonra yakalandı.

HABER: YALOVA77.COM

Bunları da sevebilirsiniz

ÇİFTLİKKÖY’DE TARTIŞMA KANLI BİTTİ” için 2 yorum

  1. yalan haber yapmaya utanmıyormsunz siz ölmedi arkadaşımız yoğun bakımda yaşayacak

    1. Bizde haberi ajanstan aldık. Bilgilendirme için teşekkürler, Gerekli düzeltme yapılacaktır. Arkadaşada Allahtan şifalar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.