YALOVA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN İFTAR

 Yalova’da görevli basın mensupları, Gazeteciler Cemiyetinin düzenlediği iftarda bir araya geldi.
Çiftlikköy ilçesindeki Kaya piliç çevirme restorantında düzenlenen iftara, Yalova Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat SİLPAGAR, Subaşı Belediyesi adına Hakan SAĞDIÇ, Çiflikköy il genel Meclis üyesi İdris DURMUŞ, Yalovaspor Kulübü Başkanı Hakan SUİÇMEZ, Cemiyet Başkanı Ayhan POLAT, Yalova Çevre Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sezer SEVİNÇLER, Yalova Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin KUTGÜN, Başak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rüstem Yılmaz, Yalova Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nevzat SAMANCI ve basın mensupları ile aileleri katıldı.

 


İftarın ardından konuşan Polat, ramazan ayı dolayısıyla kentte görev yapan gazetecilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 


Cemiyet olarak her zaman üyelerle bir araya geldiklerini belirten Polat, “Her yıl geleneksel olarak iftar düzenliyoruz. Geçen senelere nazaran bu yıl iftara gelenlerin sayısı daha fazla bu bizi sevindiriyor. Daha önce cemiyette görev yapan büyüklerimiz de bizi yalnız bırakmadı. Kendilerine teşekkür ederiz. Her zaman bize destek oldular. Davetlerimize icabet ederek bizi yalnız bırakmadılar” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.