YALOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİYLE HAREKET EDEN BİR KURUMDUR!

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN yaptığı yazılı açıklama ile ramazan ayında yapılan yarıdımlar hakında açıklamada bulundu.

 

BECAN; ” Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştık.”

 

 

” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gelen 35.000 TL’lik yardım ve Odamızın sağladığı 15.000 TL lık destek ile toplam 50.000 TL lık 1.020 adet yardım paketi hazırlattık. Başkanlığını Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Kaan Saruhan’ın yaptığı, Meclis Başkan Yardımcısı Rezan Dikici, Meclis Üyeleri Süheyla Uzuneser ve Selahattin Yıldız’dan oluşan komisyonun kararı doğrultusunda hazırlatılan erzak paketleri Altınova’dan Armutlu’ya kadar, Meclis Üyelerimiz, İlçe Kaymakamlıklarımız,Belde Belediyelerinde bulunan muhtarlıklar, merkez mahalle muhtarlıkları, engelli derneklerimiz, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıldı. Yardım paketlerinin içinde bir ailenin en çok ihtiyaç duyduğu maddeler yer almış ve olabilecek en uygun maliyetle en iyinin verilmesi sağlanmıştır

 

 

Yapılan yardımlara ilişkin, teslim ettiğimiz kurumlardan kaşeli ve imzalı olmak üzere paketlerin kimlere dağıtıldığına ilişkin adres ve telefonlu isim listesi tarafımızca alınacak olup, kontrollerini sağladıktan sonra tutanakları ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine iletilecektir.

 

 

Ayrıca, Ülkemizde yaşanan   maden faciasına maruz kalan Soma’lı ailelerimiz için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak 10.000 TL ile katkıda bulunduk.

 

 

Üyelerimizden almış olduğumuz yetki doğrultusunda,Sosyal sorumluluk bilincimizle tüm üyelerimiz adına gerçekleştirdiğimiz bu yardımların bütçe imkanlarımız doğrultusunda değerlendirilmeye devam edileceğini belirtir; bu vesileyle tüm halkımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle bir kez daha kutlarım.

 

 

Sevgi ve saygılarımla.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.