PLAJ VOLEYBOLU ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

Çiftlikköy Beach Volley Şenliği, 15 Ağustos Cuma günü sabah yapılacak olan karşılaşmalarla start alacak. Çiftlikköy sahilini renklendirecek olan plaj voleybolu şenliği, 17 Ağustos günü yapılacak final maçlarıyla son bulacak. Şenliğe erkekler kategorisinde 14, bayanlar kategorisinde 6 olmak üzere toplam 20 ekip katılıyor. Özdilek’in sponsorluk desteği verdiği plaj voleybolu turnuvası 15-16-17 Ağustos tarihleri arasında Çiftlikköy Mokamp önündeki plajda yapılacak. 

 

İkişer oyuncudan meydana gelen ekiplerin şampiyonluk mücadelesi vereceği voleybol şenliği,  erkekler kategorisinde 15 Ağustos Cuma günü sabah 10.00’da yapılacak olan açılış maçı ile başlayacak. Karşılaşmalar 3 gün boyunca sürecek. Erkeklerde 14 takım tekli eleme usulü ile karşılaşacak. Voleybol şenliğinin ikinci günü ise hem bayanlar hem erkekler kategorisi maçlarına sahne olacak. Bayanlarda 6 takımla tekli eleme usulüne göre yapılacak olan karşılaşmalar cumartesi sabah 10.00’da Çağla-Zehra ve Su-Gülsüm takımları arasında oynanacak maçla başlayacak. Erkekler yarı final maçları da cumartesi günü yapılacak. Turnuva 17 Ağustos Pazar günü erkekler ve bayanlar kategorilerinde yapılacak olan final karşılaşmalarıyla son bulacak.

 

PLAJ-VOLEYBOLU-bayanlar

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, plaj voleybolu şenliğinin Çiftlikköy plajlarını renklendireceğini söylerek, katılan ekiplere başarılar dilediğini kaydetti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.