SUBAŞI’NDA KENT KONSEYİ

Subaşı Beldesinde Kent Konseyi oluşturmak için 08 Ağustos 2014 Cuma günü saat 14:00’da toplanan Kent Konseyi, ilk genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

 

Mehmet TUNALI Sosyal Tesislerinde gerçekleşen Kent Konseyi’nin ilk genel kurulu Belediye Başkanı Sayın Volkan YILMAZ’ın başkanlığında toplandı.  Salt çoğunlukla toplanan konsey, saygı duruşu ile başladı. Subaşı Belediye Başkanı Sayın Volkan YILMAZ’ın Kent Konseyi ile ilgili yaptığı konuşması ile devam etti. Ardından Divan Kurulunun denetiminde; belde vatandaşlarından Subaşı Sözlü Tarih Çalışma Grubu Başkanı Zeki GÜRSU Kent Konseyi Başkanı seçildi. Yönetim Kuruluna ise Merkez Camii İmamı İsa AKSAY, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mesut ÜNAL, Subaşı Beldesi Kalıcı Konutlar Camileri Yapma ve Yaşatma Derneği Temsilcisi Fehmettin ALTUN, Altınkent Mahalle Muhtarı Mahmut ÇINAR, Denizgören Mahalle Muhtarı Süleyman ATAN, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Temsilcisi Kurtuluş OLCA ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Suna KOCAMAN seçildiler.

Subaşı Belediye Başkanı Sayın Volkan YILMAZ, ‘Seçilmiş olan başkanımız ve değerli yönetim kurulu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum ve onlara başarılar diliyorum. Konseyimizi önemsiyoruz ve bize sunacakları raporları değerlendireceğiz. Halkın katılımını esas aldığımız için, kent konseyinin sunacağı öneriler bizim için önemli olacaktır. Belediye olarak her türlü desteği Kent Konseyi’ne vermeye hazırız, beldemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.