AK PARTİ İL TEŞKİLATINDAN YOĞUN ZİYARETLER

AK Parti Yalova İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarından sonra da çalışmalarına ve ziyaretlerine ara vermeden yoğun bir şekilde devam ediyor. İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, beraberindeki heyet ile kurum ve kuruluş ziyaretleri, açılışlar, düğünler, mahalle gezileri ve esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

 

Ara verilmeden gerçekleştirilen bu yoğun çalışmayla gidilen her yerde halkın takdirini kazanan AK Parti İl Teşkilatı, çalışmalarını gündüz ve gece programlarıyla sürdürüyor. Haftanın 7 günü halkla iç içe olan AK Parti İl Teşkilatı, hafta içi gerçekleştirdiği yoğun çalışmalarını hafta sonu da sürdürdü. AK Parti İl Teşkilatı, hafta sonu gerçekleştirilen gündüz programlarında Akköy Şehitlerini Anma Programı ve Karadenizliler Derneğinin Hasanbaba’da düzenlediği etkinliğe katılım sağladı. Etkinlik ziyaretlerinden sonra Samanlı Köyünde vatandaşlarla bir araya gelen İl Teşkilatı halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gece programlarında ise Yalova Merkez, ilçeler ve köylerde düzenlenen düğünlere katılan AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve ekibi oldukça yoğun bir ziyaret ve çalışma gerçekleştirdi.

 

ÖZTABAK; AK PARTİ MİLLETİN BAĞRINDAN ÇIKMIŞTIR

 

Yapılan çalışmalardan sonra kısa bir açıklama yapan Öztabak; ‘’Partimiz milletin bağrından çıkmış olan bir partidir. Bizim partimiz “ben” demeden “biz” diyenlerin, “partimiz” demeden “milletimiz” diyenlerin partisidir. Millete hizmeti aşk ile sevda ile benimseyenlerin; durmadan çalışanların, birliği, kardeşliği bayrak yapanların partisidir. İşte bu yüzden milletimiz, 2002’den beri girdiğimiz her seçimde bize her seferinde büyük oranlarda destek vermiştir. Milletimiz ülke yönetiminde bize olan güvenini sürekli göstermiştir. Bizim çabamız, bu büyük güvene daha çok çalışarak, daha yeni işler yaparak layık olmaya çalışmaktır. Hep daha iyiyi, daha güzeli ve daha doğruyu aramaktır. Asla yorulmayarak, durmayarak, yılmayarak Türkiye’yi bir dünya gücü haline getirmektir” dedi.

 

ÖZTABAK; ÜLKEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK

 

AK Parti’nin milletin umudu olarak doğduğunu belirten İl Başkanı Öztabak; “Partimizi 2001’de kurduğumuzda ülkemiz her alanda mahrumiyetler ve krizler içindeydi. Milletimiz yokluklara, yolsuzluklara, yoksunluklara mahkûm edilmişti. Biz milletin bize verdiği güç ile her bir soruna el attık. Bugüne dek başkalarının “yapılamaz” dediği bir çok büyük icraatı gerçekleştirdik. Hayalleri gerçek yaptık. Ülkemizin çehresini değiştirdik. Ekonomiden sağlığa, eğitimden ulaşıma kadar her alanda yeni bir kalkınma hamlesi başlattık. Üretim arttı, ihracatta rekorlar kırıldı. Yıllardır bitirilemeyen projeler bitti. Ekonomimiz büyüdü. Türkiye ilklerle tanıştı. Ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal desteklere kadar her alanda milletimizin refahını yükselttik. AK Parti olarak siyaseti güçlendirdik ve itibar kazandırdık. Demokrasinin önündeki engelleri kaldırdık. İnsan hakları ve özgürlükleri genişlettik. Üstünlerin hukukundan, hukukun üstünlüğüne geçtik. Çözüm süreciyle, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi perçinledik. Güven ve istikrar ortamını koruduk. Bizim davamız milletimize layık olduğu demokrasiyi, refahı, gücü ve dünyada saygınlığı kazandırmaktır. Bunun için Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 için büyük hedefler koyduk. O ufka doğru bütün sevdamızla, gücümüzle, gayretimizle yürüyoruz. ” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.