SERGEN SARSIK ÖDÜLÜNÜ ALDI

YALOVA’YI GENÇLİK KAMPINDA TEMSİL EDEN SERGEN SARSIK ÖDÜLÜNÜ ALDI

 

 

 

7-8 Günlük Deniz- Doğa Gençlik kamplarına katılan gençlerin memnuniyetlerini ölçmek için elektronik ortamda düzenlenen ankete katılımı teşvik etmek amacıyla, verilen kampçı ödülleri sahiplerini buldu.

Memnuniyet anketine katılarak tablet bilgisayar kazanan Yalova Gençlik Merkezi üyesi Sergen Sarsık İl Müdürü Metin Kaplan’ın elinden ödülünü aldı

 

Ailesiyle birlikte törene katılan Sergen Sarsık, katıldığı Bolu /Aladağ kapından oldukça memnun kaldığını ifade etti ve gençlere sağlanan bu güzel imkânlardan dolay Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ve Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezine teşekkür etti.

 

 

Yalova İl Müdürü Metin Kaplan, Sergen Sarsık’ı tebrik etti ve  “Gençlik Kampları gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş tesislerdir. Kamplara katılan gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığınca karşılanmakta ve gençlerden her hangi bir ücret alınmamaktadır. 2014 Yılında Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün açtığı Bolu, Kastamonu, Manisa, Mersin, Van, Osmaniye, Kırşehir illerindeki Deniz ve Doğa Kamplarına Yalova’dan 12-22 yaş arası toplam 170 genç katılmıştır.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.