YALOVA KOLEJİ YAZ ETKİNLİKLERİ COŞKUYLA SONA ERDİ

Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir katılımla 04 – 29 Ağustos tarihleri arasında onaltıncısı gerçekleştirilen ve dolu dolu geçen Yalova Koleji Yaz Etkinlikleri coşkulu bir törenle sona erdi.

 

Ana sınıfından başlamak üzere 8. sınıfa kadar yaz etkinliklerine katılan 6-15 yaş grubu öğrenciler, tatillerinin bir aylık bölümünü en iyi şekilde değerlendirdiler. Çeşitli spor alanlarının yanı sıra kültür ve ahlâk dersleriyle kişilik ve değerler eğitimleri alarak da olumlu davranışlar kazandılar.

 

Alanlarında uzman eğitimcilerden başta kültür ve ahlâk olmak üzere yüzme, futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, karate, badminton, satranç, buz pateni, ingilizce, bilgisayar dallarında eğitim alan, iletişimçağındaki gelişmeleri takip edebilen, Çarşamba günleri değişik piknik alanlarında doğayla iç içe olmanın, türlü eğitici oyunlar oynamanın, buz pateni pistinde kaymanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler yaz tatillerinin bir aylık bölümünü spor yaparak, eğlenerek, öğrenerek geçirmenin mutluluğunu etkinlikler süresince yaşadılar.

 

Bu yıl, Ramazan ayı dolayısıyla, 4 haftalık süreye göre planlanan ve her yıl daha da zenginleştirilen yaz etkinliklerinin kapanış programında öğrenci velileri yaz etkinliklerindeki faaliyetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Programın sonunda öğrencilere yaz etkinliklerine katılım belgeleri öğretmenlerince verildi.

 

Yalova Koleji kurucusu Ali ÇANKAYA yaz etkinlikleri programı dolayısıyla şunları söyledi: Bu yıl on altıncısını gerçekleştirdiğimiz yaz etkinliklerimize gösterdiğiniz büyük ilgiden dolayı bütün öğrenci ve velilerimize teşekkür ederim. Bu yıl da, çok güzel ve başarılı bir yaz etkinliği dönemini tamamlamış olmanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. Çok güzel geçen yaz etkinliklerimiz boyunca öğrencilerimize eğlenerek öğrenmenin heyecanını yaşattık. Emeği geçen bütün öğretmen arkadaşlarımı ve personelimizi yürekten kutluyorum. Her yıl daha da güzelleşen bir yaz etkinliğini amaçlıyoruz. Önümüzdeki yıl gerçekleştireceğimiz yaz etkinliklerinin bu yılkinden daha da güzel geçeceği hatırlatmasını yaparak katılımları ve ilgileri dolayısıyla öğrencilerimize, değerli velilerimize teşekkür ediyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.