BAŞKAN SALMAN: “BAYRAMLAR MUTLULUK GETİRMİŞ VE MANEVİYATI GÜÇLENDİRMİŞTİR”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Bayramların kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı, birlik ve dayanışmanın yüksek olduğu özel günler olduğunu belirten Başkan Salman, mesajında şu ifadelere yer verdİ;

 

“Dinimizde ve kültürümüzde bayramların yeri her zaman ayrı olmuş, mutluluk getirmiş ve maneviyatı güçlendirmiştir. Kurban Bayramı’na ulaşmış olmanın mutluluğunu içerisindeyiz. Birbirimizle sevgiyle kucaklaşacağız. Bayramlar kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı, birlik ve dayanışmanın yüksek olduğu özel günlerdir.

 

Kurban Bayramı süresince Yalova Belediyesi olarak, kurban kesecek vatandaşlarımızın dini görevlerini yerine rahatça getirmeleri için birçok önlem aldık. Veteriner İşleri, Zabıta ve Temizlik İşleri müdürlüklerimizin personelleri bayram süresince daha aktif çalışarak ibadetlerinizi daha kolay ve doğru yapmanıza yardımcı olacaklar. Çalışmalarını 7 gün 24 saat sürdüren İtfaiye Müdürlüğü personelimiz, her zaman olduğu gibi kaza ve yangın olmaması temennisiyle görev başında olacak.

 

Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum. Neşe dolu bayram geçirmeniz dileklerimle”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.