KENT KONSEYİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongrede Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçilen Şükrü Önder, Kent Konseyi Genel Sekreteri Hasan Soygüzel ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret ettiler.

 

 

Yalova’nın sorunları hakkında tespitler yapıp, belediyeye önerilerde bulunmak için yeni ve dinamik bir ekibin göreve geldiğini belirten Kent Konseyi Başkanı Şükrü Önder, kısa sürede yapılan çalışmalar ve işleyiş hakkında Başkan Salman’a bilgi verdi.

 

 

 

 

Sorunların çözümü hakkında doğru tespitin ve kamuoyunun oluşturulması hakkında Yalova Kent Konseyi’ne önemli görevler düştüğünü belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kent Konseyi’nden gelecek ve Yalova’nın gelişmesine yönelik tavsiyelerini her zaman dikkate alacağını dile getirdi. Göreve başladıkları tarihten itibaren Yalova’da yaşanan sorunların tespitlerini hızla yaptıklarını ve gecikmeden çözüm projelerini hayata geçirmeye başladıklarını getiren Başkan Salman, yeni yönetime görevinde başarılar diledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.