KENT KONSEYİNDE DEVİR TESLİM YAPILDI

Yalova Kent Konseyi Yürütme Kurulu, yeni seçilen Kent Konseyi Başkanı Şükrü Önder başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

Yalova SMM Odası Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya yeni seçilen Yürütme Kurulu Üyeleri ve önceki dönem Kent Konseyi Başkanı Ömer Fitoz da iştirak etti.

Geçen dönem yaptığı çalışmalar için Ömer Fitoz’a teşekkür eden Şükrü Önder, Fitoz’a Yalova Kent Konseyi Yürütme Kurulu adına bir Teşekkür Plaketi ve çiçek takdim etti. Önder yaptığı konuşmada, “Ömer Bey, geçtiğimiz dönem Kent Konseyi çatısı altında faydalı çalışmalar yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizler de yeni dönemde çeşitli eğitim ve meslek gruplarından teşekkül eden Yürütme Kurulumuz ile birlikte şehrin temel dinamiklerini esas alan çalışmalar ve projeler yapacağız” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Şükrü Önder ve Yürütme Kurulu’na yeni görevlerinde başarılar dileyen Ömer Fitoz da “İnanıyorum ki Kent Konseyi, Yalova’nın sorunlarının çözümünde önemli aktörlerden biri olmaya devam edecektir. Bizler de gerek yerel düzeyde gerekse merkezi düzeyde elimizden gelen katkıları sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yalova Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri daha sonra kendi aralarında tanışma ve gelecek dönem faaliyetleri üzerinde müzakere yaptılar. 

 

Haber: Yalova Pusula

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.