NEVZAT SAMANCI İLE GÜLEN ALTAN’A MUTLULUKLAR DİLERİZ

Yalova Işık Gazetesi imtiyaz sahibi Nevzat Samancı ile Gülen Altan dünya evine girdiler. Kendilerine Allahtan sağlık ve mutluluk diliyoruz.

 

Nevzat Samancı ile Gülen Altan bugün Tavşanlı Belediyesi Kültür Merkezi’nde dünya evine girdi. Tavşanlı Belediye Başkanı Kadri Çiçek’in nikahı kıydığı düğüne; AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, AKP Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, AKP il ve ilçe yöneticileri ile Yalova basının tamamı ve yüzlerce davetli katılım gösterdi.

 

 

Dualarla başlayan düğün töreninde şahitler AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun ile Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya oldu. Tavşanlı Belediye Başkanı Kadri Çiçek klasik olarak evlenmeyi kabul ediyor musunuz ? sorununa, Gelin Gülen hanım çok yüksek sesle evet derken Damat Nevzat beyin ise yüksek sesle cevap vermesi üzerine Milletvekili Temel Coşkun konuşmasında “zaten evliliklerde hanımların sesleri daha yüksek çıkar, Allah bu güzel insanların evliliklerini daim etsin. Şimdiden sonra her iki aileye de büyük görev düşüyor, Evlendirdik bitti demekle olmaz bundan sonra hasım değil hısım oluyorsunuz. Günümüzde evlilikler kadar boşanmaların olmasının bir nedeni de ailelerin ufak tefek meselleri büyütmeleri ile gençleri etkilemeleri umarım nevzat ile gülen kardeşimiz bir ömür boyu sağlıklı, saygılı ve sevgili bir evlilik sürdürürler. Bu arada sayın Cumhurbaşkanımızın da selamı var Nevzat’a söyle o anlar dedi.”

 

 

İmzaların atılmasından sonra evlilik cüzdanını Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Gülen hanıma takdim etti.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.