PEHLİVAN, ATİK VE CEBİROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı Basın Müşavirliği görevini yürüten ve aslen Yalovalı olan Alihan Pehlivan kısa süreliğine geldiği Yalova’da bir takım temaslarda bulundu.

 

Pehlivan ilk olarak Termal Belediye Başkanı İsmail Atik ile makamında bir süre görüştü. Görüşme sırasında yeniden başkan seçilmesinden ötürü Atik’i kutlayan Pehlivan “başkanımızı tebrik etmek istiyorum, ikinci kez seçilmesinden ötürü. Termal gibi madalyası bulunan bir yere sahip çıktığı ve özenle Termal’i koruyup doğasına sahip çıktığı için” dedi.

 

Alihan-Pehlivan-ile-termal-belediye-başkanı-ismail-atik

 

Atik’te kabulde yaptığı konuşmada Termal’e dünyanın hemen yer yerinden turistlerin geldiği ve Kuzey Kıbrıs’tan da zaman zaman misafirleri olduğunu Yalovalı Alihan Pehlivan’ın da girişimleri ile daha fazla Kıbrıslının geleceğini ümit ettiklerini” söyledi.

 

Pehivan, Başkan Atik’e Kıbrıs el işlemleri bir plaket sundu.

 

“Tanıtım desteği”

 

Alihan-Pehlivan-ile-Vali-Selim-Cebiroğlu-büyük

 

Alihan Pehlivan Yalova Valiliğine kısa bir süre önce atanan Selim Cebiroğlu ile de bir araya geldi. Valilikte gerçekleşen görüşme sırasında bu makama atan Cebiroğlu’na başarı dileklerini ileten Pehlivan “ Yalova’nın tanıtılması için elimden gelen çabayı göstermeye devam edeceğim. Bu konuda yeni valimize hem hayırlı olsun demek hem de Yalova’nın tanıtım çalışmalarında yer alabileceğimi ifade etmek için ziyaret ettim” dedi.

 

Vali Cebiroğlu’da kabulde yaptığı konuşmada Yalovava dışında yaşayanların sayesinde Yalova’nın tanıtımının daha kolay olabileceğine vurgu yaptı ve bu konuda her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi. 
Osman HÖKEMEN / YALOVA

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.