Yalova Lisesi Mezunları Derneğinden Ziyaretler

Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Aydın Altıparmak, Okul Müdür Yardımcısı ve Dernek Yöneticisi Derya Arıcı ile yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Anadolu Lisesi Müdürü Hayati Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunları Derneği yönetimine nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Yalova’nın en köklü okullarından biri olan Yalova Anadolu Lisesi’ndeki gelişmeleri takip ettiğini ve faaliyetleri başarılı bulduğunu belirten Başkan Salman, fikirlerini ziyaretçiler paylaştı.

MÜDÜR YILMAZ’A DERNEK ROZETİ TAKILDI

Geçtiğimiz günlerde Yalova Anadolu Lisesi’nde yeni görevine başlayan Okul Müdürü Hayati Yılmaz’a da ziyarette bulunan dernek yöneticileri Müdür Yılmaz’a derneğin rozetini takarak başarılar diledi. Okul Müdürü Hayati Yılmaz’ın gururla rozeti taşıyacağına inandığını belirten Dernek Başkanı Altıparmak, yöneticilerle beraber sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Hayati-Yılmaz-ıziyaretHayati Yılmaz-Aydın Altıparmak

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.