ALTINOVA’DA ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU

 

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Altınova’da törenlerle coşkulu bir şekilde kutlandı. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede bulunan tüm okulları ziyaret ederek, öğretmenlerle bir araya geldi.

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede bulunan öğretmenleri ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Altınova-da-Öğretmenler-Günü-6

ORAL’DAN ÖĞRETMENLERE ZİYERET

 

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdür Zeki Sitar’ın da hazır bulunduğu ziyaretlerde Başkan Oral, öğretmenlere çiçek verdi. İlçedeki okulları ziyaret ederek, öğretmenler odasından eğitimcilerle bir araya gelen Başkan Oral, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Oldukça samimi geçen ziyaretlerde Başkan Oral ve öğretmenler fikir alışverişinde bulundu.

Altınova-da-Öğretmenler-Günü-5

ÇELENK KONULDU

Kaymakamlık Binası önünde gerçekleştirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü  programı Saygı Duruşu ile İstiklal Marşı ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar’ın Atatürk Anıtına çelenk konuldu. Subaşı Hacı Ali Saruhan İlkokulu’ndaki programa ise; Altınova İlçe Kaymakamı Nurullah Kaya, Kaymakamın eşi Sümeyra Kaya, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, daire amirleri, Belediye Meclis üyeleri ve öğretmenler katıldı. Programda, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce öğrenciler arasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüller verildi.

Altınova da Öğretmenler Günü-

 

Altınova da Öğretmenler Günü-2

Altınova-da-Öğretmenler-Günü-3

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: