CHP İLÇE YÖNETİMİNDEN GÜLEN’E ZİYARET

CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Nedim Güler ve ilçe yöneticileri nezaket ziyaretlerine başladı. Güler, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen’i ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonrasında göreve gelen CHP Çiftlikköy ilçe yönetimi Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen’i ziyaret etti. Ziyarette Çiftlikköy ve Taşköprü belediye meclis üyeleri de yer alırken Güler ve Gülen ilçede yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Kongre sürecinden birlik ve beraberlik içinde çıktıklarını belirten İlçe Başkanı Nedim Güler, “Parti delegelerimiz ve üyelerimiz son derece büyük bir sağduyu ve olgunluk göstererek kongrede tavırlarını birlik ve beraberlikten yana koydu. Biz de 9 Kasım sabahından itibaren çalışmalarımıza hemen başladık. 30 Mart’ta Çiftlikköy’de üzüldük ama Taşköprü’de sevindik. Artık yerel seçim geride kaldı. Önümüzde çok kritik bir genel seçim süreci var. Çiftlikköy ve Taşköprü seçim bölgelerinde birinci parti olmak için çok çalışacağız” dedi. Güler, parti yönetimindeki görev dağılımını yaparak hızlı bir şekilde partide hareketliliği sağlayacaklarını kaydetti.

 

Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen de yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Gülen, “Genç bir ilçe başkanımız var. Arkasında da hızlı koşacak bir ekip var. Sizlerin çok iyi şeyler başaracağına inanıyorum. Biz de yönetimimize elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

 

Belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Gülen, binada tadilat yaptıklarını ve halkın direkt olarak ihtiyacı bulunan servisleri alt kata aldıklarını ifade ederek “Halkımızdan bu yönde bir talep vardı ve biz de hemen bu konuda tadilat çalışmalarını başlattık” diye konuştu. Gülen, belediye otobüsleri konusunda yasa gereği yeni bir düzenlemenin yapıldığını belirtirken halkın mağdur olmaması adına çözüm yolları üzerinde çalıştıklarını kaydetti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.