Turizm Sektöründe Müşteri İlişkileri & Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

Turizm Sektöründe Müşteri İlişkileri & Müşteri MemnuniyetiEğitimi 02 Aralık 2014 Salı günü 09.30-16.30 saatleri arasında YTSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.
Eğitmen Umut Çakırhan tarafından gerçekleştirilecek eğitimde, Müşteri Kavramı ve Müşteri İlişkilerinin Tanımı, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Müşteri İçin Değer Yaratma, Müşteriyle Temas ve İletişim, İletişim Modeli Ve Unsurları, Müşteriyle İletişimde Empati, Müşteriyle Uyum Ahenk, Müşteriyi İkna ve Telkin Yöntemleri, Müşterilerle İletişim Biçimleri, Kritik Anlar, Duyusal Keskinlik Kullanılması, Müşteriye Hizmetin Bireylere Olumlu Etkileri, Müşteriyi Kazanma ve Tutma, Kaybedilen Müşterinin Geri Kazanılması, Müşteri Şikâyetlerinin Ele Alınması, SWOT analizi nedir? konularına yer verilecektir.
Konu ile ilgili açıklama yapan YTSO Yönetim kurulu Üyesi Galip Atik; “Bölgemizdeki sektörün potansiyeline bakacak olursak, İlimizdeki turizm sektörünün kalitesi, donanımlı personeller ile gelişecektir. Eğitimin olmadığı hiçbir yerde başarının olması söz konusu değildir. Kendilerini ve işletmelerini daha üst seviyelere çıkarmak isteyen Turizm Sektöründe hizmet veren komite üyelerimiz ile çalışanlarının yapılacak eğitime katılım sağlamaya davet ediyorum.

 

Katılmak isteyen üyelerimizin www.ytso.org.tr adresimizde bulunan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.