YTSO ÜYELERİ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Odamıza kayıtlı işletmelerin mikro ölçekte sorun ve beklentilerini tespit etmek, çözüm önerileri geliştirmek, Odamızdan taleplerini belirlemek, İlimizin ve Odamızın gelişmesi için düşüncelerini ve fikirlerini almak amacıyla 13 meslek grubunda bulunan tüm üyelerimiz ile yapılacak yemekli toplantıların altıncısı 6.Meslek Komitesi üyeleri ile Lova Otelde yapıldı.

 

 

KOSGEB, İş-Kur Müdürlüğü ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın da iştirak ettiği ve destekler hakkında bilgilendirme de bulunduğu toplantıda, üyelerin bilgi güncellemelerinin de yapıldığı anket formları ile görüş ve öneriler yazılı şekilde YTSO na iletildi.

 

YTSO-ÜYELERİ-İLE-BULUŞMAYA-DEVAM-EDİYOR-2 

 

Soru ve cevap bölümünde sorulara yanıt veren YTSO Yönetim Kurulu ve 6.Meslek Komite Üyesi Hakan Gençer, Komite üyelerinin sorularını cevapladı. Komite üyelerinin öncelikli sorunu olan ulaşım ve trafik sorunları hakkında önerileri alarak en kısa sürede çözüm üretilmesi adına konunun takipçisi olacaklarını iletti.

 

 

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan “Üyelerimiz ile daha yakın ilişki ve işbirlikleri kurulması ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerinin tamamına ait olduğunu hissettirmek adına düzenlediğimiz bu toplantıda, üyelerimiz tarafından iletilen görüşler ve teklifler doğrultusunda iş planlarımızı yapıyoruz. Odamızın yapacağı her çalışmada ve yürüteceği her proje üyelerimizin fikirleri doğrultusunda gerçekleştirilecek, bu saye de üyelerin odalarına sahip çıkmaları sağlanacak. Bizler yapacağımız tüm çalışmaları üyelerimize ve Yalova’nın gelişimine katkı sağlaması, İlimizi bir adım daha öteye taşıması amacıyla gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. Bu anlamda gelecek her türlü fikir ve öneri bizler için çok önemli” dedi.

 

 

YTSO olarak gerçekleştirilen faaliyetler ve yapılan anlaşmalar hakkında da bilgiler veren Becan “Katılım sağlayarak fikirlerini ileten üyelerimize, KOSGEB İl Müdürlüğü, İş Kur İl Müdürlüğü uzmanlarına ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yatırım ve Destek uzmanı Murat Özkan’a, 6. Meslek Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gençer, Meclis Üyesi Selahattin Yıldız ile Meslek Komitesi Başkanı Kaan Akbaş’a, Komite Başkan Vekili Osman Aydın’a ve toplantıya iştirak eden üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.