AK PARTİLİ BELEDİYELER 2023 AĞAÇ DİKECEKLER

Yalova Girişinde Köprülü kavşak yapılması nedeni ile ​Dörtyol’da,Tonami Meydan 183 ağacın kesilmesine tepki gösteren 9 AK Parti’li belde ve ilçe belediye başkanları, İl genelinde 2023 çınar ağacı dikme kararı aldılar.

 

 

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak başkanlığında Altınova ilçesinde bir araya gelen Belediye başkanaları ortak basın toplantısı düzenledi.
ak-partili-belediyeler-2023-ağaç-dikecekler

 

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak yaptığı açıklamada  “Yalova için sonderece önemli bir proje gerçekleşiyor. O projenin gerçekleşmesi için oradaki ağaçların kaldırılması gerekiyor.
ak-partili-belediyeler-2023-ağaç-dikecekler-2

 

Sökülüp başka bir yere dikilebilir olan ağaçları, bir başka yere dikmek gerekiyor. İlgili kurumun bunun çalışmasını yapması gerekiyordu.
 

Yalova’da bu ağaçların yerine bizim belediye başkanlarımız, eksilen kadar ağaç dikecek hali yok. AK Partili belediyeler bu işe girdiğinde çok fazlasıyla ortaya çıkmalı. Değerli başkanlarımız Yalova’da 2023’ün simgesel bir anlamı olduğu için bu sayıda ağaç dikecekler” dedi.Belediye başkanlarımız Yalova’da 2023’ün simgesel bir anlamı olduğu için bu sayıda ağaç dikecekler” dedi.
ak-partili-belediyeler-2023-ağaç-dikecekler-3

 

Basın toplantısında diğer Belediye başkanaları da söz alarak konu hakkında görüşlerini bildirerek ağaç kesilmesine ve tepki gösterdileri.

 

Açıklamaları Aşağıdaki video’dan İzleyebilirsiniz.


Video: Yalova Pusula Gazetesi Hüseyin Kutgün

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.