BAŞKAN SİLPAGAR YAYA KÖPRÜSÜ SÖZÜNÜ TUTTU

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Kelebek Çayırı mevkisinde yaşayan mahallelilere 3 hafta önce verdiği sözü tuttu. Dere üzerine 13,5 metrelik yaya köprüsü yapıldı. Montajı tamamlanan köprü sayesinde artık mahalle sakinleri ve öğrenciler karşıya güvenle geçebilecek.

 

İlçemiz sorunlarının yerinde tespiti amaçlı yapılan mahalle toplantıları kapsamında 20 Kasım’da yapılan toplantıda vatandaşlarca belediye başkanından talep edilen köprü  halkın kullanımına sunuldu. . Mahalle Toplantılarında Kasım ayında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin Kelebek Çayırı bölgesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Silpagar’dan mahalle sakinleri en acil ihtiyaç olarak Kazımiye Deresi üzerine bir yaya köprüsü yapılmasını talep etmişti. Köprünün talep edildikten sonra yaklaşık 3 hafta gibi kısa bir sürede hizmete kazandırılması vatandaşlarca takdir ve memnuniyet karşılandı.

 

 

Hizmetin kazandırılması ile ilgili başkan Silpagar şunları söyledi; “İlçemiz ve halkımız için yapacaklarımız çok, sorumluluğumuzun bilince de olarak plan ve programlarımızı en az önümüzdeki 50 yılı kapsayacak şekilde hazırlıyoruz. Ancak acil önceliğe sahip bazı ihtiyaçları ise hemen giderme yoluna gidiyoruz. Bu köprüde bu kapsamda idi. Çiftlikköy’ümüze hayırlı olsun.”  Yaklaşık 3 ton ağırlığındaki köprü 3 bloktan oluşuyor, toplam uzunluğu ise 13,5 metre. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.