ÇINARCIK’DA ‘EHL-İ BEYT’ PANELİ DÜZENLENİYOR

Türkiye’nin ve Türk milletinin bütün problemlerine çözüm önerileri sunan Yeni Mesaj gazetesi, ülkemizin kritik ortamdan geçtiği bu günlerde yurt genelindeki panel serisine yenilerini ekleyerek devam ediyor.                                                         

   

Konu ile ilgili olarak, Yeni Mesajın Yalova temsilcisi Yüksel Durak bir basın açıklaması yaptı. Yüksel Durak yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi : Gazetemiz bir fikir gazetesidir. Ülkemizin ve coğrafyamızın çok büyük çalkantılar yaşadığı bu süreçte, milletimizi doğru bilgilendirme görevini yapmaktadır. Bilgi kirliliği ve milli olmayan fikir akınlarıyla insanımızın zihni allak bullak edilmiştir. Halkımız sapla samanı ayırt edemeyecek noktaya taşınmıştır. Kürt halkımız kullanılarak Anadolu coğrafyasında büyük İsrail devleti adım adım hayata geçirilmektedir. Siyaset çözümsüz. Sözde akil insanlardan medet ummaktadır. Söylemler, dün başka bugün başka olmaktadır. Dün karşıyız denilen şeylerin ertesi gün yanında yer alınmaktadır. Dün dostuz denilene bugün düşman olunmaktadır.

  

     Hasılı gazetemiz Yeni Mesaj bugün ülke ve millet imanının gereği olarak yazarlarımızca ülke çapında konferans ve paneller yapmaktadır. Yalova’da ciddi okuyucu tabanına sahip olan gazetemiz bu hafta sonu yazarlarımızdan bir grubu halkımızla buluşturuyor.İlk iki panelimizi geçtiğimiz günlerde Yalova’da ve Çiftlikköy’de yaptık.Yalova halkının panele katılımının çok yoğun olduğunu gözlemledik.Ayrıca bundan dolayı halkımıza teşekkür ediyorum.Şimdi Çınarcık panelimizi tertiplıyoruz.

 

    Panelin konusu;‘İSLAM DÜNYASINI KUŞATAN FİTNELER VE TEVHİDİN MERKEZİ EHL-İ BEYT’.İslam dünyasının Ehl-i Beyt’i anlayamamasından dolayı bugün her tarafta oluk oluk kan akmaktadır.Ehl-i Beyt sünni, alevi, şii kısacası her müslümanın ortak birlik noktasıdır.Bu değerin insanımıza çok güzel anlatılması gerekiyor.Bu bakımdan, çok önemli olan bu programa bütün Çınarcık’lı kardeşlerimizi davet ediyoruz.

 

    Program 13 aralık 2014 Cumartesi günü saat: 19:00 dan itibaren Çınarcık Kaktüs Cafe salonunda yapılacaktır. Konuşmacı olarak gazeteci-yazarlar Hayri Baş,Ahmet Akyüz ve Ali Cengiz Taygan katılacaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.