İMZALAR ATILDI

ÖZEL ATAKENT HASTANESİ YENİ HASTANE BİNASININ İNŞAATI İÇİN İMZALARI ATTI

Özel Atakent Hastanesi Yalova’ nın ihtiyacını üst düzeyde karşılayacak yeni hastane binasının yapımı için bir çok başarılı projeye imza atan Ulusal Yatırım Danışmanlığı San. Ve Tic. Ltd. Şti. İle imzaları attı.

Özel Atakent-imza-1           

Özel Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu ile Ulusal Yatırım Danışmanlığı San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yetkilileri arasında Özel Atakent Hastanesi yeni hastane binası projesi hakkında yapılan toplantı olumlu sonuçlandı. İmzaları atılan projenin faaliyeti önümüzdeki hafta içinde başlayacak.

 

Temelinin 2015 Ocak ayı içinde atılacağı bildirilen Özel Atakent Hastanesi yeni hizmet binasının 2016 yılı başlarında bitmesi planlanıyor. 18.000 m2 kapalı alana sahip, 200 yatak kapasiteli, 44 yoğun bakım ünitesi, 7 ameliyathanesi ve 100 araç kapasiteli otoparkı ile dünya standartlarında hizmet verecek olan yeni hastane projesi tamamlandığında ihtiyaç duyulan modern ve donanımlı sağlık kompleksini Yalova’ ya kazandırmış olacak. Yalova’ nın yanında çevre illerin de sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek olan Özel Atakent Hastanesi yeni hizmet binasının bünyesinde son teknoloji cihazlarla donatılmış Kardiyovasküler Cerrahi Ünitesi ile Medikal ve Radyasyon Onkolojisi biriminin oluşturulmasına yönelik altyapılar da hazırlanıyor.

 

Proje için imzaların atılmasının ardından konuşan Özel Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. İlyas ŞAHİN;  “Varoluş amacımız, bugüne kadar olduğu gibi ilerleyen süreçte de maddi değerleri geri planda tutarak hastalarımızın beklediği daha dürüst ve ilkeli sağlık hizmetini, tıptaki güncel tedavi yöntemleri ile birleştirip sunmak. Bu amacımızı gerçekleştirmiş olmanın gururuyla Özel Atakent Hastanesi’ ni geleceğe taşıyoruz. Yeni hizmet binamıza geçtiğimizde de Özel Atakent Hastanesi vizyonunu koruyacak, dürüst hizmet anlayışı ve itibarını koruyarak büyüyecektir. Attığımız her adımda, her girişimimizde daha da güçlenerek yürüyoruz. Bu süreçte teveccühleriyle bizleri onurlandıran halkımıza ve tüm hastalarımıza teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

Özel Atakent-imza-2

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.