ÖZEL AKTİF HASTANESİ’NDEN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA

 

 

İlker_Ganal_web         Özel Aktif Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı İlker Ganal yaptığı başarılı operasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ayak bileğine önden uygulanan artroskopik cerrahinin iyi sonuçları olan ve standart hale gelen cerrahi bir prosedür olduğunu kaydetti. “Ard ayak artroskopisi (ayak bileğine arkadan uygulanan artroskopik cerrahi) ise çok daha az sıklıkla uygulanmaktadır.” diyen Ganal, ayak bileğinin arkasından kaynaklanan durumların toplumda daha az görülmesi ve bu cerrahinin ileri artroskopik deneyim gerektirmesi gerektiğini söyledi. Ayak bileğinin arkasından kaynaklanan sorunların daha çok profesyonel sporcularda ve ileri yaş hastalarda olduğunu anlatan Ganal, profesyonel sporcularda ise ayak bileğinin fazla zorlanması ve aşırı yüklenmeye bağlı yumuşak doku ve kemik sıkışması görüldüğünü ifade etti. Ganal, “Toplumda belirli bir yüzdede olan fakat sorun oluşturmayan ayak bileği arkasında bulunan kemik fazlalıkları (ostrigonum ve talusun uzun posterior proçesi) profesyonel sporcularda sorun oluşturabilmektedir. Bu sorunların çözümünde ilaç ve fizik tedavi gibi tıbbi tedavi yetersiz kaldığı zaman ard ayak artroskopisi uygulanabilecek cerrahi tedavi yöntemidir.” diye konuştu.

Travmatoloji Uzmanı İlker Ganal

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. İlker GANAL ile görüştüğünü ve kendisine yapılan tetkikler sonrasında başarılı bir operasyon gerçekleştirildiğini anlatan Güler hanım, ”Yıllardır ayak bileğimde ki ağrı yüzünden yürümekte güçlük çektim , daha önce başvurduğum tüm merkezlerde yeterince tedavi olamadım ,yürüyemediğim için günden güne kilom arttı.Operasyon sonrasında ağrılarımdan kurtuldum. Özel Aktif Hastanesi’ni tercih etmekle çok doğru yapmışım. “Attığım her adım bana çok büyük acı veriyordu, şuan ameliyat olalı sadece 10 gün oldu ve ben rahatlıkla yürüyebiliyorum. Başta doktorum Opr. Dr. İlker GANAL olmak üzere herkese teşekkür ederim ” dedi.
Özel Aktif Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde diz, omuz, ayak bileği, dirsek ve kalça artroskopisi ve çoğu merkezden farklı olarak ard ayak artroskopisi uygulanıyor.

 

 

Aktif Hastanesi, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin yanında diğer branşlarda da hizmet vermeye başladı. Aktif Hastanesi sadece Fizik Tedavi hastalarına değil, Dahiliye, Göz, Genel Cerrahi, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmotoloji, Beslenme ve Diyetetik branşlarında hasta kabulü yapıyor. Acil Servis, Ambulans, MR, Ultrasonografi, Röntgen, Renkli Doppler Ultrasonografi, Laboratuvar hizmetleri, Endoskopi ve Kolonoskopi Üniteleri, Emg, Odyometri ve Yatan Hasta Servisleri ile hizmetlerini genişletiyor. Güven, güler yüz ve hasta memnuniyetini temel ilke edinen hastane profesyonel ekibi ile hizmetlerini sürdürüyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.