PARTİ İÇİ EĞİTİMLER BAŞLADI

2015 genel seçim hazırlıklarını sürdüren CHP Çiftlikköy ilçe örgütü, parti içi eğitim çalışmalarını başlattı.

 

2015 yılında yapılacak genel seçim öncesinde CHP Çiftlikköy ilçe örgütünde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ilk grup partiliye temel siyasi eğitim verildi. İlçe binasında yapılan eğitime 25 partili katıldı. Gün boyu süren eğitimde partililere CHP’nin tüzüğü, programı, sosyal demokrasi gibi konularda eğitim verildi.

 

Eğitim öncesinde konuşan İlçe Başkanı Nedim Güler, “Biz genel seçimde parti binasında oturan değil halkla bütünleşen bir örgüt oluşturacağımızı dile getirmiştik. Partililerimiz de bizden bazı konularda bilgi almak istediklerini dile getirmişti. Halka gideceğiz, halkın yanında olacağız ancak bu ziyaretlerde ne anlatacağımız çok önemli. İşte bu eğitimler bizim halka doğru bilgiyi aktarmamızda, partimizin tarımdan ekonomiye, sosyal çalışmalardan insan haklarına pek çok konudaki vizyonunu aktarmamızı sağlayacak. Dilerim bu eğitimler talep oldukça devam eder” diye konuştu.

 

İlk grup eğitimlerin başarıyla tamamlandığını dile getiren İlçe Başkanı Güler, “Talep oldukça bu eğitimlerimizi sürdüreceğiz. Katılmak isteyen partililerimiz bizimle temasa geçebilirler” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.