SALMAN’DAN COŞKUN’A YANIT

Yalova Beldiye Başkanı Vefa Salman, Dörtyol ( tonami meydanı ) da kesilen ağaçlardan sonra geçen gün Türkiye Büyük Millet Meclis’deki konuşmasında kendisini eleştiren Ak Parti Yalova Milletvekili Temel Çoşkun’a yazılı açıklama ile cevap verdi.
Vefa Salman; “Bazı insanlar vardır tanıdıkça, anladıkça farklılaştıklarını, değiştiklerini görürsünüz.
Dünyaya geldiğinde ağzıyla kalbi, ruhuyla bedeni aynı dili konuşan insanoğlunun bazı mevkilere geldiğinde nasıl oluyor da geçmişini unutan, söylediklerini inkar eden bir insan haline geldiği ayrı bir sosyolojik ve psikolojik araştırma konusudur.
Önce Allah’a sonra kamuoyunun taktirine bıraktığım, içerde farklı eşikten dışarı adım atar atmaz farklı konuşup tribüne oynamaya çalışan kişiyi;
Ulaşım ve can güvenliğinin risk altında olması kapsamında köprülü kavşak ihalesinin bir an önce bitirilmesi ve yine belediyemizce hukuki ve idari sorumluluklarını eksiksiz yerine getirdiği hastane projesinin bir an önce başlaması aşamasında üzerine düşeni yerine getirmeye davet ediyorum.
Köprülü kavşak Haziran ayında hizmete girmez, hastane temeli bu tarihte su basmanı seviyesine getirilmez ise siyaseten başarısız olan sayın Temel Coşkun’un bu başarısızlığı bir kez daha tescillenmiş olacaktır.” dedi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.