YENİ YILDA YALOVA’NIN ÇEHRESİ TAMAMEN DEĞİŞECEK

Öncelikle 2015 yılının dünyamıza barış ve huzur getirmesini, ülkemizin birlik ve beraberlik hissi ve düşünceleriyle bütünleşmesini canı gönülden temenni ederken, sevgi ve saygılarımı sunarım. Yeni yılın daha aydınlık yarınlara ulaşmak için dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi yolunda yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum.

 

Yeni yıl ile birlikte Yalova’yı marka şehir haline getirmek öncelikli hedefimizdir. Halkımızın refah ve mutluluğu için hayata geçireceğimiz yeni projelerimizle Yalova’nın çehresini tamamen değiştirmeyi amaçlıyoruz.

 

Geride bıraktığımız yıl Yalova’da yaşanan su, trafik, altyapı sorunlarının sona erdirilmesi için çözümler üreterek, 2015 itibari ile bu sorunların ortadan kaldırılmasını hedefliyoruz. Yalova’nın en temel sorunlarından biri haline gelmiş, su israfına neden olan su isale hattındaki sızıntı ve kayıp, tüm altyapının yenilenmesiyle çözüme kavuşturulacaktır. Halkımızın yıllardır trafikte yaşadığı sıkıntıları sonlandırmak için yapılacak yol çalışmaları ile Yalova’nın trafik sorununu ortadan kaldırmayı planlıyoruz. Kentimizin hayat standardını yükseltmek için sürdürdüğümüz çalışmalarımız yeni yılda da tüm hızıyla devam edecektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2015 yılının sizlere ve ailelerinize sağlık, mutluluk ve huzur, ülkemize barış ve refah getirmesini temenni ediyorum.

 

Vefa SALMAN

Yalova Belediye Başkanı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.