BAŞKAN SALMAN’DAN ANLAMLI ZİYARETLER

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, eşi Dilek Salman, Başkan Vekili Jülide Güner ve Özel Kalem Müdürü Özlem Salman ile birlikte T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Yalova Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Anadolu Kalkınma Vakfı Çocuk Evleri Sitesi’ni ziyaret etti.

 

 

İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Anadolu Kalkınma Vakfı Çocuk Evleri Sitesi’nde çocukları görmeye giden Başkan Salman, çocukların da birer birey olduğunu unutmamak gerektiğini ifade etti. Yaşlarına uygun olarak seçilmiş hediyeleri alan çocuklar, Başkan Salman ile birlikte sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaret süresince Başkan Salman’ın yanından ayrılmayan çocukların sevinci ve sıcak tavırları gözden kaçmadı.

 

Başkan Salman Engelli Kadınlarımızı Unutmadı

 

Engelli vatandaşlarımız konusunda özel bir duyarlılığa sahip olan Başkan, engelli kadınları da unutmadı. Başkan Salman, ziyaretinde engelli kadınlarla birebir sohbet ederek, onların istek ve ihtiyaçlarını gözlemledi.

 

 

Engelli kadınlarımıza hediyeler veren Salman, onların yaşam kalitelerini arttırmak ve yaşama bağlılıklarını daha üst seviyeye taşımanın öncelikli hedefleri arasında olduğunu vurgulayarak, engellilerin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.