BÜYÜYEN YALOVA’ NIN BÜYÜYEN HASTANESİ

 

Tüm branşlarda bünyesine dâhil ettiği uzman kadrosu ve çalışmalarına başladığı yeni yatırım projesi ile Özel Atakent Hastanesi Büyüyen Yalova’ nın Büyüyen Hastanesi olmaya aday olduğunu kanıtladı.

 

Özel Atakent Hastanesi, yenilenen uzman hekim kadrosu ve yakında temeli atılacak olan yeni hastane binası ile son zamanlarda oldukça gündemde.

Konu hakkında açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. İlyas ŞAHİN; “ Bir süre önce Yalova’ ya daha fazla faydası dokunacağına inandığımız, genç, dinamik, güvenilir, tıptaki güncel gelişmelere hakim hekimleri kadromuza dahil etme fırsatı bulduk. Bu hekimlerimiz gerçekleştirdiği başarılı tedaviler ve savundukları dürüst hizmet anlayışı ile az zamanda Yalovalıların güven ve takdirini kazanmayı başardı ve çok sevildi. Tüm hekimlerimize, bize ve Yalova’mıza sundukları dürüst hizmetten dolayı teşekkür ederim. Hastanemiz, 2008 yılında butik bir hastane olarak 3146,73 m2 kapalı alanda kurulmuş olup, 6 yıl gibi şaşılacak bir sürede tüm çalışanlarının özverisiyle büyük başarı kazanarak Yalova ve çevresine örnek teşkil edecek 18.000 m2 kapalı alana sahip yeni hastane binası projesinin yapımı için çalışmalar başladı. Zemin işlerine başlanan hastanemizin temeli şubat ayı itibari ile atılacaktır. 2016 yılının ilk aylarında tamamlamayı planladığımız hastanemiz hizmet sunmaya başladığında, hiçbir hastamız tedavi olmak için şehir dışına çıkmak zorunda kalmayacak, aksine tamamlanacak yeni köprü ile çevre illerden de birçok hasta son teknoloji ile donatılmış Avrupa standartlarında bir hastanede şifa bulmak için hastanemizi tercih edecektir. Bu yatırım Yalova’mız ve bizim için büyük bir hizmet ve fırsattır. Böylesi bir projeyi Yalova’mıza kazandırmaktan dolayı onur duyuyoruz..” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.