CHP’Lİ KADINLARDAN ANLAMLI ZİYARET

CHP Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları, Özel Eser Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek burada kalan yaşlı, zihinsel engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlarla buluştu.

 

İlçe genelindeki kurum, kuruluş, hasta ve muhtaç ziyaretlerini sürdüren CHP Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları, bu kez Özel Eser Bakım Merkezi’ndeydi. Burada kalan yaşlı, zihinsel engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlarla bir araya gelen Kadın Kolları Başkanı Emine Yavuzer ve kadın kolu üyeleri ilk olarak yetkililerle görüşüp çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

CHP’Lİ-KADINLARDAN-ANLAMLI-ZİYARET-2

 

Daha sonra bakımevinde kalan vatandaşlarla bir araya gelen CHP’li kadınlar beraberinde getirdikleri ikramları sundu. Bakımevi sakinleriyle sohbet eden ve onlarla eğlenceli dakikalar geçiren kadın kolu üyeleri ziyaret esnasında duygusal anlar yaşadı.

 

CHP Çiftlikköy Kadın Kolları Başkanı Emine Yavuzer, “Bakımevinin şartları oldukça iyi. Ancak yetkililer bize sadece ihtiyaçlarının ilgi ve unutulmamak olduğunu söyledi. Sık sık ziyarete gelmemizi rica ettiler. Gerçekten biz de oldukça duygulu anlar yaşadık. Burada kalan vatandaşlarımızın hallerini, hatırlarını sorup onlarla vakit geçirdik. Bu tarz ziyaretlerimiz sürecek” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.