KOSGEB DESTEĞİYLE YTSO ÜYELERİYLE BİRLİKTE MÜNİH FUARINA GİDİYOR

 

 

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN’ın yaptığı açıklamaya göre YTSO 20 üyesiyle birlikte Kosgeb desteğiyle 19-22 Ocak 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde yapılan BAU Uluslar arası İnşaat fuarına gidecek.

 

19-22 Ocak 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde yapılan BAU Uluslar arası İnşaat fuarını Odamıza kayıtlı 20 üyemizle birlikte ziyaret edeceğiz. KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi kapsamında düzenlediğimiz ve KOSGEB Başkanlığı’nın onayı ile destek kapsamına alınan iş gezisi programında üyelerimize KOSGEB tarafından ulaşım ve konaklama harcamaları üzerinden 2.000 TL sına kadar destek imkânı sağlanmıştır. Kendi imkânları ile BAU Münih İnşaat fuarına katılım sağlayan üyelerimiz, fuarda inşaat alanında en son teknoloji ve uygulamaları görerek farklı iş bağlantıları yapabilme imkânı sağlayacaktır.

 

Günümüzde rekabet son derece artmıştır, teknoloji ve üretim olanaklarının her geçen gün gelişmesi işletmelerin Pazar payını korumayı güçleştirmektedir. Bu noktada fuarlar hem yeni teknolojinin takibi hem de üyelerimizin kendilerini tanıtabilmeleri için büyük bir fırsattır. Bu anlamda Yalova’nın dışarıya açılması yeni ve kaliteli üretim teknolojilerini, yeni ürünleri görebilmeleri amacıyla bu tarz organizasyonları Oda olarak yapamaya devam edeceğiz.

 

 

Tahsin Becan

Yönetim Kurulu Başkanı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.