Oral, velilerle buluştu

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hürriyet Ortaokulu Okul Aile Birliği’nin verdiği kahvaltıya katıldı.

 

Onur Pide ve Kebap Salonu’nda düzenlenen kahvaltıya Başkan Oral’ın yanı sıra; Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya’nın eşi Sümeyra Kaya, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, Altınova Belediye Meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulhalik Köse, Hürriyet Ortaokulu Okul Aile Birliği üyeleri ve veliler katıldı.

TEŞEKKÜR

Kahvaltıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, eğitime verdikleri katkıdan dolayı Başkan Dr. Metin Oral ve velilere teşekkür etti. Altınova’nın her alanda geliştiği gibi eğitim alanında da büyük atılımlar gerçekleştirdiğini ifade eden Sitar, “Bunda en büyük katkısı olan Kaymakamımız Nurullah Kaya’ya, başkanımız Metin Oral’a, devlet büyüklerimize ve velilerimize teşekkür ederim” dedi.

“HER TÜRLÜ DESTEK VERİLİYOR”

Eğitime imkânlar çerçevesinde her türlü desteğin verildiğini söyleyen Başkan Oral da, “Geleceğimiz olan nesilleri eğitip büyüten eğitim camiamıza ben de teşekkür ediyorum. Altınova’mızın daha iyi yerlere gelebilmesi için eğitim çıtamızın da en üst seviyelere çıkması gerekiyor. Bu yönde de gerekli çalışmaları yapmaktayız” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.