Şaban Önder DÖNMEZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Şaban Önder DÖNMEZ, Yalova MHP il Başkan adayı olduğunu açıkladı. 18 Ocak 2015 tarihinde yapılacak MHP Olagan Kongresinde İl Başkan Adayı olduğunu duyuran Şaban Önder Dönmez “davamıza gönül vermiş herkesi Liderimiz Dr.Devlet BAHÇELİ’nin de teşkilatımıza yönelik seminerlerinde ve toplantılarda sıklıkla dile getirdiği “gençler kendinize güvenin, makamlara talip olun” şeklindeki sözlerini emir telakki ederek yola çıkan genç Alplerle,ak sakallı erenlerin yoğrulduğu bu kadronun etrafında birleşmeye ve birlikte yürümeye davet ediyorum.” dedi.

 

 Şaban Önder DÖNMEZ açıklamasında; “18 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan MHP Olağan Kongresinde İl başkan adayı olduğumu dava arkadaşlarımıza ve tüm kamuoyuna beyan ediyorum.

Türkiye’nin içinde bulunduğu bu sıkıntılı durum, siyasetin bu denli kirlendiği, milli ve manevi değerlerin bu kadar ayaklar altına alındığı bir ortamda Türk Milletinin geleceğini inşa edecek kadrolara ihtiyaç duyduğu ve bu kadrolarında Türkiye’nin ana şarteli olan Milliyetçi Hareket Partisinde mevcut olduğu artık aleni bir şekilde gözükmektedir. Bizlerde bu sebepten dolayı genç, dinamik kadrolarla 18 Ocak 2015’te gerçekleştirilecek olan bu bayrak yarışında var olduğumuzu, çileye talip olduğumuzu beyan ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisini layık olduğu noktaya taşıyacak ve milletimizi Milliyetçi Hareketin tüm insanlığı kucaklayan anlayışıyla buluşturacağız. Birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Milliyetçi Hareket Partisinin üyesi olan ve gönül veren her ferdini kongreye iştirak etmeye ve Yalova’nın geleceğini inşa etmeye, hep birlikte mücadeleye davet ediyorum. Bu süreçte davamıza gönül vermiş herkesi Liderimiz Dr.Devlet BAHÇELİ’nin de teşkilatımıza yönelik seminerlerinde ve toplantılarda sıklıkla dile getirdiği “gençler kendinize güvenin, makamlara talip olun” şeklindeki sözlerini emir telakki ederek yola çıkan genç Alplerle,ak sakallı erenlerin yoğrulduğu bu kadronun etrafında birleşmeye ve birlikte yürümeye davet ediyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.