KENT BULUŞMALARI’NIN 12. KONUĞU CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FİKRET DEMİR OLDU

‘‘Kent Buluşmaları’nın’’ 12. konuğu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili Aday Adayı Fikret Demir oldu. Yalova Gazeteciler Cemiyeti (YGÇ)’nin ev sahipliğinde düzenlenen ‘‘Kent Buluşmaları’nın’’ etkinliğinde yaptığı açıklamada CHP Yalova Milletvekili Aday Adayı Fikret Demir, ‘‘Yalova, sanayi şehrimi, turizm şehrimi tartışılmalı. Yatırımcının önü açılmalı. OSB’ler ve istihdam konusunda Yalova’ya katma değer sağlayacak, her türlü olumlu girişimin yanında olmalıyız. Yalova’nın geleceği için, Sayın valimiz, STK’lar, ve siyasetçiler ortak paydada buluşup hem fikir olması gerek’’dedi.

 

Kent Buluşmaları’nın 12. Haftasında Yalova Gazeteciler Cemiyeti üyesi Yalova Çevre Gazetesi imtiyaz sahibi Sezer Sevinçler, Yalova Çevre Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Sevinçler, YGÇ Başkanı ve manşet gazetesi imtiyaz sahibi Ayhan Polat, Yalova Işık Gazetesi imyiyaz sahibi Nevzat Samancı, Yalovaz Gözde FM Genel Yayın Yönetmeni Kutsi Aksay, Yalova Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Yakup Akkaya ve Anadolu Ajansı Yalova Muhabiri Yılmaz Oruç’un sorularını yanıtlayan CHP Yalova Milletvekili Aday Adayı Fikret Demir; “Siyaset uzun soluklu bir süreçtir. Beni şu anda komuoyu fazla tanımıyabilir fakat yapacağımız işler ve çalışmalar ile kendimizi tanıtacağız. Biz milletvekili adayı gibi seçim yasakları başlayıncaya kadar Cumhuriyet Halk Partisi için çalışmaya devam edeceğiz. Siyasetin zor olduğunu biliyoruz ve zorluklara gögüs germek için bu yola çıktık.” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Aday Adayı Fikret Demir’in konuk olduğu programımızın tamamını video’muzdan izleyebilirsiniz.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.