YTSO, TOBB TARAFINDAN YAPTIRILAN KIZ MESLEK LİSESİ İNŞAATINI GEZDİ

YTSO’DAN TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ KIZ MESLEK LİSESİ İNŞAATINI GEZDİ

 

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Kaan SARUHAN, Kıvanç RODOPLU, Mustafa SARAÇ, Hakan GENCER, Galip Atik, Meclis Başkanı Cemil DEMİRYÜREK ve Meclis Başkan Yardımcısı Rezan DİKİCİ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ilimize yaptırılan 24 derslikli Kız Meslek Lisesi inşaatını gezdi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN; “İhalesi TOBB tarafından yapılan ve Beşer Mühendislik ve Müşavirlik Ltd.Şti tarafından yapımı süren inşaat 6.380.000 TL sına tamamlanacaktır. Müteahhit firma yetkililerinden aldığımız bilgiye göre 2015 Yılı Ekim ayı içinde tamamlanması düşünülen okul yeni eğitim ve öğretim döneminde hizmet vermeye başlayacaktır.

 

Tabanda 1.000 m2 lik alana inşa edilen 24 derslikli kız meslek lisesi yapımı tamamlandıktan sonra Yalova Valiliği’ne teslim edilecektir. Bu okulun ilimize kazandırılmasında bize destek veren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na teşekkür ediyor, okulumuzda yetişecek öğrencilerimizin Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine bağlı Ülkemize ve İlimize katkı sağlayacak bireyler olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.