BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ SEÇİME HAZIR

 

 

Bağımsız Türkiye Partisi Yalova il başkanı Yüksel Durak, ‘Btp olarak Yalova da seçime hazırız’ dedi.

Yüksel Durak, parti teşkilatı ile yaptığı toplantıda şunları söyledi.’Ben dahil toplam sekiz kişi milletvekilliği aday adaylığına müracaat ettiler. Teşkilat olarak kendimize olan güvenimiz tamdır. Arkadaşlarımız moral olarak en üst düzeydeler. Kendimize ve teşkilatımıza güveniyoruz. Bu seçim milletimizin kader seçimidir. Partimizin ekonomi programları artık çok sayıda ülkede iktidar olmuştur. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yapılan 9. uluslar arası milli ekonomi kongresi, darlık içinde milleti kıvrandıran kapitalizme ve onun uygulayıcısı iktidara bir manifesto niteliğinde olmuştur. Biz, milletimizin huzur ve refahı için btp kadrolarının mutlaka iktidar olması gerektiğine inanıyoruz.

Yapılan değerlendirmeler doğrultusunda, aday adaylığı için, Yüksel Durak, Ramazan Çimen, Erdal Akyüz, Muhsin Nurkan, Turgut Pınar. Eşref Memiş, Hatun Durak ve Ayşe Top müracaatta bulundular. Takdir teşkilatımızın ve genel merkezimizin olacaktır. Bütün arkadaşlarımız liyakat sahibi, işinin erbabı insanlardır.

Bizler fedakarca çalışan gönül ehli bir kadroyuz.Son beş aydır,Yalova’nın ilçe ve köylerinde Ehl-i Beyt merkezli yüzü aşkın program yaptık.Halkımızla güçlü bir gönül bağı kurduk.Artık sıranın Btp iktidarına geldiğini izah ettik.Yalova halkından umduğumuzun çok üzerinde ilgi gördük..İnşallah bu seçim milletimizin vicdanının sesini dinleyerek doğruyu tercih edeceği bir diriliş seçimi olcaktır. Çözüm btp kadrolarında ve Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’tadır. Takdir yüce milletimizindir’.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.